yasin_67 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

geliştirici seçeneklerden yaptım ama 2. resimdeki uyarı çıkıyor
  2. Y

dediğinizi yaptım gprogramı yükledim hata ayıklamayı usb yüklemeyi aktif yaptım ama yinede görmedi
  3. Y

bende mi 9se var ama mi suite bağlanamıyorum nedeni nedir acaba
  4. Y

Soru Mi 9 Se güncelleme

ben açık kutu aldım üzerinde 10.3.1.0 vardı stabil resmini attım
  5. Y

Soru Mi 9 Se güncelleme

anladım teşekkürler 1560417049 ama peki benim global rom sa niye ekran görüntüsünü yolladığım güncelleme geldi ikiside aynı rom değilmi
  6. Y

Soru Mi 9 Se güncelleme

hiç bir şey yapmadan geçtim
  7. Y

Soru Mi 9 Se güncelleme

dosyayı indirdim trw den yükledim onun haricinde hiçbirşey yapmadım 1560415899 4 wipe ne demek
  8. Y

Soru Mi 9 Se güncelleme

bende ilk bu sürüm vardı sonra bu sürümü indirip trw den kurdum sonrasında telefon ingilizce olarak açıldı türkçe dil yoktu ayarlar kısmında neden byle bişey olmuştur
  9. Y

Soru Mi 9 Se güncelleme

telefon geldiğinde desteklerinize ihtiyacım olacak teşekkürler
  10. Y

Soru Mi 9 Se güncelleme

telefon gelsin senden bu konu hakkında destek almak isterim
  11. Y

Soru Mi 9 Se güncelleme

evet atacaklar teşekkürler ama anlamadığım nokta ben 10.3.1.0 sürümünden 10.3.3.0 sürümüne güncellediğimde telefon niye ingilice oldu ve türkçe dil ayarlar languach kısmından kalktı
  12. Y

Soru Mi 9 Se güncelleme

evet acele davrandım ama güncelledikten sonra twrp otomatikman yok oldu yerine xiaominin farklı bir ekranı geldi ordada yanlışlıkla wipe data yaptım ondan oldu.bir sonraki güncellemede yine türkçe dil gidermi yada neyi eksik yapıyorum
  13. Y

Soru Mi 9 Se güncelleme

1560404643 bende güncellediğimde telefonum ingilizce oldu sonra güç tuşuyla ses açma tuşuna basınca senin ilk resimdeki gibi ekran geldi ve orda yanlışlıkla wipe dataya bastım telefon formatlandı ve tekrar açılınca telefon orjinale döndü ve ingilizce oldu tekrar.ve emei gitti ve hattı görmedi.
  14. Y

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

mi 9se için global rom varmı nasıl indirip yüklerim benim telefonumda 10.3.1. stabil kararlı rom var ikisi arasındaki farklar avantaj ve dez avantajları nedir
Üst Alt