Yanarsın57 kullanıcısının son içeriği

1. Yanarsın57

İnceleme Mi9 batarya kalibre

Manuel olarak dosya yöneticisi ile charge_full kısmını bulmak için hangi klasörlere girmeliyim?
  2. Yanarsın57

Yardım Bluetooth kulaklık

Ben de aynı sorunu uzun bir süredir yaşıyorum, ne denediysem olmadı, mikrofon sesini telefondan alıyor garip bir şekilde
  3. Yanarsın57

Yardım Kullanılan ram miktarı normal mi?

Arkadaşlar merhaba, iyi akşamlar. Çalışan programları greenify ile uyutmama rağmen ram kullanım miktarı bana yüksek gibi geldi, sizce normal mi?
  4. Yanarsın57

Rom [ROM][11.0][UNOFFICIAL] Evolution X 5.4 [AOSP]

Arkadaşlar merhaba. Pubg mobile için room arıyorum, 3 room araştırdım Corvus, pixel exp, Evo x Telefonum mi9 Explorer Edition (Kod Adı: Cepheus) snp855, 8 gb ram var. Corvus room bnm telefon için yok, Pixel ve evo da bnm telefon koduna ait room var. Şuan eu stabil 12.0.6 miui12 android10...
  5. Yanarsın57

Sohbet Mi9 ekran süresi Havoc os 4.2

Hocam oyun oynuyormusunuz? Pubg mobile için oyun odaklı room arıyor tavsiye edermisiniz?
  6. Yanarsın57

Yardım Evolution X kurmama yardımcı olabilecek?

Merhaba arkadaşlar. Şuan telefonumda eu stabil room yüklü ama ben eu'nun pubg mobile performansını sevmiyorum telefonum güçlü olmasına rağmen bazen takılmalar ve hafif donmalar oluyor, eskiden mi room yüklüydü ve oyun gayet akıcıydı böyle takılma vs olmuyordu. Oyun odaklı room arıyorum 2 room...
  7. Yanarsın57

Yardım Pubg mobile için corvus mu evo x mi?

Yokmuş hocam baktım mi9 için bulamadım, evo x hakkında bilginiz var mı peki? Oda oyun odaklı bir roommuş?
  8. Yanarsın57

Hocam mi9 için corvus room var mı acaba? Bu konuda bilginiz varmıdır?
  9. Yanarsın57

Arkadaşlar merhaba, mi9 explorer edition cihazım var, şuan miui12 eu stabil room yüklü oyun (pubg mobile) için başlıktaki hangisi en iyi performansı veriyor deneyimleyen var mı? Önceden miroom yüklüydü eu stabile göre miroom pbug mobile da daha akıcı gibime geldi, eu roomda telefonum iyi...
  10. Yanarsın57

İnceleme Corvus OS Rom Video İnceleme

Hocam mi9 explorer edition cihazım var, şuan miui12 eu stabil room yüklü oyun (pubg mobile) için room önerisi istemiştim ve corvus os ile evo x önerdiler sizce deneyimlediğiniz kadarıyla yada bilgisi deneyimi olan arkadaşlar varsa hangisi iyidir sizce? Corvus da bide fps artırma videosuna denk...
  11. Yanarsın57

Yardım Kayıtn alınan video donuk çıkıyor?

Deniyeceğim hocam, peki xiaomi mi9 için tavsiye ekran kaydedici öneriniz varmıdır?
  12. Yanarsın57

Yardım Kayıtn alınan video donuk çıkıyor?

Arkadaşlar xiaominin kendi video kayıt programını kullanıyorum. Pubg mobile de kayıt açtım keskin nişancı modda efsane vuruşlar yaptım, kaydı inceliyim dedim bi baktım videonun bi kısmından sonra ses var görüntü donmuş kalmış, bir kaç defa daha başıma gelmişti bunun nedeni ne olabilir?
  13. Yanarsın57

Soru sizde de ısınma var mı?

Mi9 explorer edition var 8gb ram, snp855 benim telefonda pubg de grafik ayarları aşırı-akıcı da iken bile ısınıyor, hele şarjda oynayınca alev atıyor, sanırım bunun bir çözümü yok. Ama ben çözümü ufak bi fan alarak oyun oynarken kucağıma kpyarak telefonun arkasına üfletiyorum buz gibi oluyor telefon
  14. Yanarsın57

Rom Mi 9t/K20 oyun için en stabil rom

Arkadaşlar bende mi9 explorer edition var, ( 8gb ram, snap855 işlemci) Yaw bende miroom vardı, gittim eu stabil yükledim miui12, miroom takılma vs olmayan oyun eu romda cihazın iyi olmasına rağmen ara ara takılma kasma tarzı bişey oluyor, tertemiz kurulum da yaptım, room değiştirmeyi...
  15. Yanarsın57

Yardım EU roomda pubg mobile kasıyor

Evet hocam en temizinden yaptım hatta.. 1612822697 aslan568 hocam siz eu konusunda bilgili birisiniz bir bakarmısınız?
Üst Alt