Yalnizadam44 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım Redmi note 9 konsantrasyon moduna aldığım uygulamalar siyah beyaz oldu

Çözüm bulabildiniz mi? mi 10 T pro kullanıyorum aynı sorun bende de var
  2. Y

Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda Turkcell VoLte-VoWifi-ViLte Etkinleştirme

Arkadaşlar merhaba cihaz rootlu ma su yazdığımda aşağıdaki hatayı veriyor /system/bin/sh: su: inaccessible or not found
  3. Y

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba mi 10 t pro ve redmi note 10 cihazıma imei repair işlemi yapmak istiyorum bilgi alabilirmiyim
  4. Y

Yardım Mi 10t pro Ekran yansıtma sorunu

Yok normal ekran yansıtma yapıyorum
  5. Y

Dediklerinizi yapmıştım ama çözülmedi ne yazık ki.
  6. Y

Arkadaşlar merhaba, vestel TV ekran yansıtmaya çalışıyorum ama olmuyor. İnternet üzerinden bulduğum ayarları denedim. Kablosuz ekran ayarlarında operating seçeneklerini ve orda ki seçenekleri de denedim. Bağlanıyor yazıyor sonra bağlantı gerçekleşmiyor. Bilen arkadaşlardan destek rica ediyorum.
  7. Y

Yardım Mi 10 t pro video ve ses kaydı sorunu

Evet arkadaşlar bu sorunu çözen var mı ve ayrıca 3. Parti uygulamalarda ki ses sorunu çözüldü mü? Telegram vs. gibi ses karşıya boğuk gidiyor. Desteğinizi rica ederim.
  8. Y

Fark ettiyseniz bunda baya bir ses geliyor. Ses gürültüsü aşırı fazla.
  9. Y

Mi 10 t prolarda genel sorun galiba çoğu kişi bundan şikayetçi
  10. Y

Yardımcı olacak kimse yok galiba 1625593369 Arkadaşlar kronik bir sorun mu bu
  11. Y

Aynı değişen bir şey yok 1625587093 Ses dosyasındaki gibi arkada cızırtı var
  12. Y

Arkadaşlar merhaba Mi 10t pro kullanıyorum video çekerken ve ses kaydı alırken sanki arkada yağmur yağıyormuş gibi bir ses geliyor. Ses çok kısık geliyor ayrıca. Bu sorunu yaşayanlar oldu mu? Donanımsal mı yoksa yazılımsal mı? Yazılımsalsa nasıl çözebilirim? Yardımlarınızı rica ederim.
  13. Y

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Arkadaşlar merhaba Mi 10t pro kullanıyorum video çekerken ve ses kaydı alırken sanki arkada yağmur yağıyormuş gibi bir ses geliyor. Ses çok kısık geliyor ayrıca. Bu sorunu yaşayanlar oldu mu? Donanımsal mı yoksa yazılımsal mı? Desteğinizi rica ederim.
Üst Alt