yalcoom kullanıcısının son içeriği

1. yalcoom

Satış *** Xiaomi Mi 5 Çerçeveli Temperli Cam ***

Ekranı çatlayana, kırılana ya da kırılmasını istemeyene çözüm. Son 1 adet çerçeveli Beyaz Mi 5 temperli cam kaldı. Foruma çıkarmadan çoğu satıldı. Sembolik de olsa koymak istedim. Çok fazla anlatmaya gerek olduğunu sanmıyorum. Bu ürünün devamını getirmeyi düşünüyorum. 2.5 D kavisli...
  2. yalcoom

Satış *** Xiaomi Mi 5 Kaplamalı Metal Kılıf ***

Mi 5 için Mavi ve Siyah renklerde metal üzerine kauçuk benzeri kaplama yapılmış kılıflar mevcuttur. Tam uyumlu, kaymaz tutuş, parmak izi bırakmaz, ve sağlam hard metal kılıf. Kalınlığı sadece 1mm. Bu yüzden üzerinde varmı yokmu anlaşılmayacak bile. Alt ve üst tarafında bulunan çizilmez Sarı...
  3. yalcoom

Mod Mi5 Parmak İzi Okuyucuya Basmadan Parmak Okumayı Aktif Etme

Bende yapayım dewdim, super su yükledim ama açmadı cihaz rootlu değil diyor. halbuki root var ki yazılım atıp duruyorum mi 5'e.. ilginç.
  4. yalcoom

Madalya Yorum yap Madalyayı Kap

Mi 5s için yorumumu yaptım bende.. Yayınlanacaktır onaylanınca. saygılar
  5. yalcoom

Tema Metal Gear -1.0.0.0

wowww çok ii olmuş yaa.. vallahi çok beğendim eline emeğine sağlık.. :)
  6. yalcoom

Haber Mi PC Suite Kullan 1 Ay 100 GB Mi Bulut Alanı Kazan

rica ederim.. özellikle baktım öyle yazıyor valla da hadi kullandık diyelim. o 100 gb alandaki yedekler bize nasıl gelecek orası kafamı karıştırdı şimdi ? ya alamazsak :)
  7. yalcoom

evet süreliymiş son kullanım 12.03.2017 yazıyor ona göre :))
  8. yalcoom

giriş yaptıktan sonra çıkıp tekrar yukarıdaki linke tıkla gir, hesabına giriş yap sağ üstte çıkacaktır. mi suite yükle al sana 100 gb bedava :)
  9. yalcoom

Tema MIUI Ultimate Teması! [Bakmadan Geçme!]

1 gün yüklemek için uğraştığım bu temayı silmek için girdim dosyalara snrasında ama son bi defa uygula dedm aktif oldu şuan kullanıyorum.. fena değil yaa güzelmiş. ellerine sağlık
  10. yalcoom

Satış *** Xiaomi Mi 5 Temperli Cam ve Şeffaf Kılıf ***

Elimde 5 Adet Temperli Cam ve 2 adet şeffaf kılıf bulunmaktadır. Hepsini alanlar için ücretsiz kargo yapabilirim onun haricinde kargo karşı tarafa aittir. Cam Adet Fiyat: 7 TL Kılıf Adet Fiyat: 10 TL Herkese hayırlı alışverişler... http://i.hizliresim.com/ZMvdQz.jpg...
  11. yalcoom

Satış *** Xiaomi Mi 5 Orijinal Arka Kapak ***

Arka kapağı kırılan Xiaomi Mi 5 Cihaz için elimde 1 Adet Mi Logolu kapak bulunmaktadır. Kırılmış olan kapağınızı bir vakum yardımıyla çıkartın ve bu kapağı takın bu kadar basit. Fiyat: 35 TL Herkese hayırlı alışverişler...
  12. yalcoom

Yardım XİAOMİ Mİ5 TE 4.5G SORUNU

4.5 G olmasın arkadaş sorun değil dert etme bu kadar, cihaz Cat 12 modem kullanıyor 600 Mbps indirme hızı var ki bu bize fazla gelir zaten kullanabilsek. Ben merkezdeyim 4G deli gibi çekiyor tabiri caizse uçuyor cihaz ki H+ da kötü değil hatta çoğu yerde bu çekiyor. Milletin telefon...
  13. yalcoom

Rom Mi5 Nougat 7.1.19 Global Beta Rom ( Offical )

valla benim hoşuma gitti. daha öncesinde çakma bir rom kullanıyordum kendi başıma birşeyler yapmaya kalktım başta 8.1.2.0. rom yğkledm oldu derken hata hata hata delirtti daha snra uğraştm haydaa bu seferde soft brick oldu telefon ki Allah ondan bin kere razı olsun Zenex üstad halletti şmdi...
  14. yalcoom

Tema MIUI Ultimate Teması! [Bakmadan Geçme!]

bir türlü yükleyemedim meredi saatlerdir %100 de kaldı kaç kere denedim tık yok...
Üst Alt