Yakutmlh kullanıcısının son içeriği

1. Y

Soru mi 9 se imei

Merhaba mi9 se cihazını abim den devir aldım telefon yurt dışından gelme bir telefon ve sadece tek hattına imei kaydı yapılmış kayıtlı olan telefon eski bir telefon ondan dolayı Mobil veri daha yavaş oluyor olabilir mi ? Bir de diğer simine telefon sıfırlanmadan imei atmanın yolu var mı?
  2. Y

Yardım Kayip mi airdots

Baya geç gördüm teklifin güzelse neden olmasın
  3. Y

Yardım Kayip mi airdots

Arkadaşlar metrobüste kulaklığın sol teki düştü ve bulamadım sadece sol teki bulabileceğim bir yer varmıdır
  4. Y

Soru Mi5s mi S7 edge mi

Yok hocam abimin S7 edge onu alınca benimkini satıp mi9 alçak :D
  5. Y

Soru Mi5s mi S7 edge mi

Teşekürler arkadaşlar bende S7 edge düşünüyordum siz de söyleyince kesin karar verdim
  6. Y

Soru Mi5s mi S7 edge mi

2 yıllık mi 5s imi 3 yıllık bir s7edge ile değiştirmeli miyim? S7 edge temiz para vermeden degistircem sizin fikrinizi almak istedim
  7. Y

Yardım Normal Şekilde bile kullanılmıyor

Eyw hocam yıllar sonra rahatlama geldi
  8. Y

Hocam telefonu çok fazla sıfirladim çok olmadan yine eski hâline geldi rom konusunda rom atmaya biraz korkuyorum :) en son g3 e atmaya çalışmıştım ana kartı yandı
  9. Y

Arkada hiçbir uygulamayi açık bırakmiyorum
  10. Y

Arkadaşlar mi 5s 64/3 GB lik telefona sahibim ama telefondan değil oyun oynamak normal şekilde bile kullanamıyorum olup olmadık yerde donma yavaşlama YouTube de video izlerken takılma falan bu çok sıktı ram den dolayı olduğunu düşünüyorum 3gb ramden 200-300 MB ram kalıyor varmıdır yapabileceğim...
  11. Y

Rom ROM değiştirmek konusunda emin değilim.Yardımcı olur musunuz?

İndirebilcegim link ve kurmamda yardımcı olucak bir konu varmi rica etsem
  12. Y

Rom ROM değiştirmek konusunda emin değilim.Yardımcı olur musunuz?

Mi 5S 64/3 e sahibim su an ara ara kasma (ana menüde) şarj olarak da memnun değilim syberia rom u duydum geçmeyi düşünüyorum ama yakinimdakiler rom olayına bulaşma diyor bu konuda size danışmak istedim
  13. Y

Soru Telefon Değişikliği

Mı 5s 64/3 telefonum var . Değiştirme kararı aldım Redmi note 7 ye mi geciyim yoksa başka bir telefona mi bir de + larimi falan söylerseniz sevinirim
  14. Y

Sohbet Mi5S'ten A2 Lite'a Geçmek

Kamera olarak fark olacağını bende düşündüm de gerçekten fazla bir fark mı
  15. Y

Sohbet Mi5S'ten A2 Lite'a Geçmek

Mi 5s 64/3 den a 2 lite 32/3 e geçince artılarim ve eksilerim neler olur
Üst Alt