yakupb03 kullanıcısının son içeriği

1. yakupb03

Soru TWRP'den ANXCamera (Modül) Yükleme ?

Miui pro rom da var Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. yakupb03

Soru Mi 9T pro şebeke sorunu

İşin içinde olsanız org qcn ile işlem yapmanız gerektiğini bilirsiniz Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. yakupb03

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Var mı yenilik bi de müzik uygulamasının versiyonunu yazar mısınız Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. yakupb03

Uygulama WhatsApp Karanlık Mod

Mi9t de çalışıyor teşekkürler. Yalnız sizin dosya stock dosya görünüyor bende bilginiz olsun. Edit yapıp Upload ederseniz sevinirim. Ben manuel girdim. Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. yakupb03

Cihaz nedir Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. yakupb03

Sorun ne bi iki dk bekle yeniden mi dene diyo Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. yakupb03

Güncelleme yapmıyor otaya düştü ama yeniden dene diyor sürekli üyeliğim devam ediyor Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. yakupb03

Tema IOS 14.1 Tema ( Kilit ekranı Hava Durumu) (03.11.2019)

Ne zaman güncellenir [emoji23] Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. yakupb03

Hayır Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. yakupb03

Güncelleme yaptım cihaz 9t ama hâlâ kameradan galeriye geçmiyor cihaz. Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. yakupb03

Aldınız mı 9.10.10 u hangi cihaz verilmedi 9.10.10 diye biliyorum Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. yakupb03

Benim google kamera da da çalışmıyor malesef galeri. Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. yakupb03

suatsari hocam mrb 10.03 güncellemesini yaptım. Mı 9t portre bokeh düzelmiş fakat kameradan galeriye hiç bi şekilde geçmiyor. Bilginiz olsun. Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt