Yakubp kullanıcısının son içeriği

1. Y

Rehber IMEI atılmış cihaz güncelle ne durumu

Cihaz yazılımsal çift sim IMEI kayıtlı idi fastboot rom yüklerken clean all seçtim yükledim imeiler orjinale döndü ve rom gayet güzel miui Roma göre
  2. Y

Rehber IMEI atılmış cihaz güncelle ne durumu

Arkadaşlar IMEI atılmış cihaz direncsiz cihazıma hyper OS fastboot modunda yükledim cihaza bir şey olmadı orijinal IMEI ye döndü onlarda yeni yıl dolduğu için şuan açık arkadaslar sürekli merak ediyordu durum bu şekilde
  3. Y

Çözüldü Mi 11t Cihaz Sıfırlama ?

Yapılan işlem nedir burda paylasilirsa herkes faydalanır bende aynı sekilde çift hat imei islemi yaptim sıfırlama konusu sıkıntılı bu cihaza göre trwp de yok
  4. Y

Soru Botloder kildi

Daha önceki cihazlarda hep öyle yapardım kilit kapanmazdi en baştaki ni seçtim yani
  5. Y

Soru Botloder kildi

Kilit açık oldugu halde mi flash ile rom yükledim botloder kilidi kapandı neden olduğunu bilen varmı 1674933590 Rom yüklerken clean all seçiliydi
  6. Y

Soru Mi 9 t pro MIUI v13 rom gelecekmi

Gelirmi
  7. Y

Soru Mi 9T Pro Performans ve IMEI

IMEI sadece orijinal recovery ile sıfırlama yaparsan gider baskada imeil gitmez orijinal recovery ile de denicem bakalım gidiyor mu
  8. Y

Soru k20 pro band 20

bu yöntemle açıyordu ama peki son serimde çıkan ülke isimleri felan neyi ifade eder 1601381971
  9. Y

Soru k20 pro band 20

iyi forumlar arkadaşlar ben k20 pro için band 20 acmayla ilgili bi video buldum resimlerde olduğu gibi benimle aynı yere girdiğinde band frekanslari çıkıyordu ama bende bunlar çıktı varmı bilgisi olan
  10. Y

Yardım VOLTE kullanılamıyor

1599339849 Turkcell bunu seçince hem volte hemde wowifi aktif oldu
  11. Y

Yardım VOLTE kullanılamıyor

Ben ne yaptıysam açamadım hattımı volte wowifi destekleyen telefona taktım açtım yine olmadı 4.5 destekleyen IMEI attım yine aktif olmadı hat Turkcell
  12. Y

Yardım k20 pro şebeke bağlantısının kesilmesi

Kendin de IMEI atabilirsin sağlam Qcn bul onunla IMEI at kopmaz
  13. Y

Soru K20 pro şebeke sinyali

Emei atılmadan önce de öyleydi
  14. Y

Soru K20 pro şebeke sinyali

Kıymetli arkadaşlar cümleten hayırlı bayramlar şöyle bibsorum var k20 pro cihazım var orjinal hindistan romu v11.6 sürümünden başka hangi romu yüklesem yuklim sebeke çekiminde düşüş oluyor nedir bunun hikmeti
Üst Alt