yahyademirci kullanıcısının son içeriği

1. yahyademirci

HyperOS Xiaomi 13 XiaomiEu Android HyperOS

eu stabil romdada hala devam ediyormu galeriden atma sorunu ?
  2. yahyademirci

Rom Xiaomi 13 Xiaomi Eu Rom İndirme Bağlantıları ve Kurulum

Bende bildirim sorunu oldu. tekrardan eski sürüme geri döndüm. uygulamaya girene kadar bildirimler gelmiyordu.
  3. yahyademirci

Rehber Xiaomi 13 E Sim desteğini aktif etme

ben eu 14.0.31.0 dayım e sim bende gözükmüyor bölgede değiştirdim yine gözükmüyor.
  4. yahyademirci

Hocam sıfırlayıp kurdum ama bildirim sorunu yaşıyorum. whatsapp telegram uygulamalarına girince bildirimler dökülüyor normalde gelmiyor.
  5. yahyademirci

hibrit olarak kurucaz dimi zipin içindeki dosyadan bilgisayar ile 1700314941 birde fastboot güncelleme olarakmı kurdunuz yoksa sıfırla seçeneği ilemi ? 1700314975 bende eu beta yüklü onun üstüne direk güncelleme olarakmı kurayım ?
  6. yahyademirci

hibrit dimi rom ben twrp den kurunca genelde çöküyo telefon. Hibrit bilgisayar ile çok kolay kuruluyor.
  7. yahyademirci

bl kilidi açık eu beta romun üstüne bunu bilgisayar ile direk kurabilirmiyim ?
  8. yahyademirci

Rom Xioami 11T Pro - Eu rom (Kararlı Sürüm) Android 12/13 - MIUI 13/14

Arkadaşlar ben romu yükledim ama şimdi baktım twrp silinmiş.bu roma güncelleme gelimce nasıl terp den atıcaz. Android 13 uyumlu twrp varmı?
  9. yahyademirci

Valla hocam sıfırlayamam cihazı bir sürü programım kurulu. Ama daha önce güncelleme yaparken böyle bir sorun olmuyordu.
  10. yahyademirci

Arkadaşlar ben 13.0.8 olan romu bir önceki romun üzerine kurdum ama ayarlara girince güncelle diye gözüküyor ve bu bilfirim gitmiyor. yazılım güncellenmiş gözüküyor ama güncelle yazıyor. güncelleyede tıklayınca herhangi bir güncelleme bulunamadı diyor sebebi ne olabilir fikriniz varmı.
  11. yahyademirci

Recovery [Android 10] Mi Note 10 / Pro / Mi CC 9 Pro - Twrp 3.3.1-4 Tek Tuş Yükleme Aracı

Arkadaşlar bunun güncel olanı yokmu yardım edebilirmisiniz ?
  12. yahyademirci

Recovery [Android 10/12] Xiaomi Mi 10 - Twrp 3.3.1 / 3.6.1 Tek Tuş Yükleme Aracı

hocam yanlış yere yazmışım benim cihaz mi note 10 kusura bakmayın.
  13. yahyademirci

Recovery [Android 10/12] Xiaomi Mi 10 - Twrp 3.3.1 / 3.6.1 Tek Tuş Yükleme Aracı

android 12 için link çalışmıyor yardım edermisiniz ? 1667238332 android 12 için link çalışmıyor yardım edermisiniz ?
  14. yahyademirci

çok sağol hocam deneyeceğim inşallah yapabilirim. 1666786004 şu anda yüklü değil
  15. yahyademirci

ama arkadaş linkteki twrp yi fastboot üzerinden kurun diye yazmış. ondan sordum o attığın linktekini bende okudum komutlarda bir sıkıntı vardı heralde yapamadım ben ordaki anlatılanla.
Üst Alt