yagmurcukusu kullanıcısının son içeriği

1. Y

Rehber Mi Mix Alternatif TWRP (Dokunmatik sorunu olanlar için)

Burada bahsi geçen dokunmatik sorunu twrp içindi.twrp lerde dokunmatik çalışmıyordu benim verdiğim linkteki twrp de ise dokunmatik sorunu yok.sizin yazdığınız sorun tamamiyle farklı bir sorun belki ekran belki de yazılım sorunu bunu servise göndererek çözüme kavusturabilirsiniz.iyi forumlar.
  2. Y

Rehber Mi Mix Alternatif TWRP (Dokunmatik sorunu olanlar için)

Sıkıntı olmaz.kullanabilirsiniz.brn tüm sürümlerde neredeyse kullandım. Şuan için sıkıntısınız bir şekilde twrp kullanımı var.
  3. Y

Rehber Mi Mix TWRP Yükleme ve Root Yapma

Evet root olayı iPhone de ki gibi jailbreak a eş değer.bir zararı yok elbette ama dediğim gibi temel bir kullanıcı iseniz ve gerek gormuyorsaniz root yapmaya da gerek yok. Root,telefon kilidi açma ve twrp yükleme işlemleri de forumda mevcuttur. İyi forumlar dilerim.
  4. Y

Merhaba, yapmanız gerekli değil.sadece farklı rom lar kullanmak istiyorsanız cihazınızda tam yetkiler gibi özellikler ve kapalı olan bazı fonksiyonları acmak istiyorsanız root atmanız gerekli. fakat siz normal mod bir kullanıcı iseniz ne twrp ne de root atmanıza gerek vardır. iyi forumlar.
  5. Y

Soru Xiaomi mi mix almayı düşünüyorum

inanın mi mix in tadı bir baska.elbette dediğiniz gibi olsa da olurmus ama elimizde seramik var diyeyim pazarlamacısı ben gibi :) mi mix 2 yi bende merak ediyorum ki kesin alacağım da.ama suan için inanın bu cihazdan baska cihaz kullanamam. harika ötesi bir cihaz.her isteğime güzel cevaplar...
  6. Y

elbette bu da bir yorum. ama cogu telefon için durum aynı aslında.yani dikkatsizlik ve özensizlik varsa ne yaparsanız yapın hepsinde sonuc aynı olacaktır. ben cihazımda on arka koruma aldım oldukca ince.iki kere de dusurdum ama en ufak bir seyi olmadı.arka korumuda sılıkon kılıf var. yani suan...
  7. Y

Çok geçmiş olsun.Eu.forum ve aliexpresste isterseniz ekran aratmasi yapın ya da delta dan fiyat alın isterseniz.umarim Boran önce cozersiniz.ben gözüm gibi bakıyorum açıkçası ön arka koruma ekranı ve arka kapak koruyucu da aldım.
  8. Y

Merhaba, su adreste yazdıgım surum sorunsuzdur. buradan takip edebilirsiniz. öncesinde gerekli acma işlemlerinin yapılması gerekli. Rehber - Mi Mix Alternatif TWRP (Dokunmatik sorunu olanlar için) | MIUI Türkiye Forumu iyi forumlar.
  9. Y

Mix Global rom çıktı

sorunsuzca yapabilirsiniz.bir adet global rom mevcuttur.eger ki dediğim gibi farklı rom lar,root yapmak istemiyorsanız twrp,kilit gibi işlemlerle ugrasmanıza gerek yoktur. MIUI ROM for Xiaomi Mi MIX - MIUI Downloads - Xiaomi MIUI Official Forum buradan indirin ve yukarda dediğim gibi yukleme...
  10. Y

Mix Global rom çıktı

Merhaba, global sürümü direk telefonunuza ya da once pc ye indirip sonrasında telefonununuz hafızasına yükleyip ; telefonunuzdan,Güncelleyici ye tıklayınız.sonrasında uc nokta basan yere basınız ve güncelleme paketini secip diyip telefonunuza kurunuz. kilit acma olayı ise,root farklı room...
  11. Y

Yardım Mi Mix VoLTE hakkında (Türk Telekom)

Turkcell de tanımıyor. sadece telekom değil yani. ilerleyen zamanlarda belki bu konuda bir calısma yapabilirler. benim turkcell de telekomda da ne yazık ki volta calısmıyor.
  12. Y

[1 Nisan] Forum sitemiz kapanıyor

vay arkadas 1 nisan sakası mı olur koca adamlarda :)
  13. Y

[1 Nisan] Forum sitemiz kapanıyor

neden kapanıyor acaba ?
  14. Y

Yardım Mi Mix Bildirim Sorunu

Ayrıca anlık bildirimleri hızlıca itmeniz ve sürekli güncel kalmanız için pnf no-root u kutunuz.play store de mevcuttur .
  15. Y

Tema LG_v2.2.9_FullHD_textcloock.mtz widget

ellerine saglık dostum
Üst Alt