yabahut kullanıcısının son içeriği

1. yabahut

Rom [ MIUI 12.6 ] MI 9T Pro / K20 Pro Xiaomi.eu Beta Rom

Sürümü güncelledikten sonra Güvenlik Şifre bölümünden parmak iziyle acmaya basın aşağıda parmak iziyle ödemeye basın ordan sertifikalardan Widevine L1 i indirin otomatik kuruyor telefonu baştan başlatın netflixi silin bidaha yükleyin
  2. yabahut

Kilit ekranında spotify widget sorunu falan cözülmüş bi tık daha akıcı geldi
  3. yabahut

Haber Widevine L1 K20 Pro geldi

Xiaomi.eu 21.6.2 güncellemesiyle başta benimde inatla beklediğim Widevine L1 güncellemesi gelmiştir netflixi Full HD olarak izliyebilirsiniz ve artık HDR özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Güvenlik şifre ordan parmak iziyle acmaya girin ordan parmak iziyle ödemeye basın. Ardından 3 tane...
  4. yabahut

Sonunda 2 yıldır beklediğimiz K20pro kullanıcıları olarak Widevine L1 geldi(21.6.2) artık Netflix Full HD ve HDR+ bu günleri görmekte varmış. Bunun forumda ekstra haberini yaparsanız insanları ulaşırsanız sevinirim sayın abilerim bir çok bekliyen vardı
  5. yabahut

Soru Güncelleme Sıklığı

Doğru diyorsunuz ama sonucta mi9t pro/k20pro gibi amiral gemisi cihaz alıyoruz durum hala böyle orta seviye cihaza 3 ayda bi güncelleme verirsin anlarım ama premium cihaza yetersiz insan bişeyler görmek istiyor
  6. yabahut

Soru Güncelleme Sıklığı

Eski Oneplus 5 ve 6 sahibiyim. Oneplus Oxygen Os ortalama her ay en az 1-2 güncelleme yapar bi çok sorunu halleder yeni şeyler katardı insan sürekli telefonunun güncel olmasını istiyor bi heves ediyor. Şuan k20pro kullanıcısıyım xiaomi eko sistemindeyim 6 aydır kırk yılın başı güncelleme bişey...
  7. yabahut

Soru Widevine L3 sorunu ( Netflixvs.)

Netflixte test patterns ten test edin bende hala 540p K20 pro
  8. yabahut

Yardım En iyi Netflix Apk'sı?

4.12.2 yi denedim HD olmamakta hala Hindistana cevirmekle uğraşmana gerek yok apkmirrordan 6.26.1 i indirebilirsin
  9. yabahut

Yardım En iyi Netflix Apk'sı?

Widevine l1 biz k20prolulara gelmeden izleyemeyeceğiz
  10. yabahut

Soru Global ve EEA Arası Geçiş ve Tavsiye

Mitools kullan hacı İkisinide uzun süre kullandım EEA daha cok hosuma gitti pil konusunda daha iyi olduğunu düşünüyorum tercih senin
  11. yabahut

Rom Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Hindistan Stabil 10.4.8.0 QFKINXM indirme bağlantıları [ Android 10 ]

K20 pro ya kuran var mı aranızda Drm info indirip L1 mi L3 Widevine bakabilir misiniz rica etsem 1569437590 DRM infodan bakar mısınız Widevine L1 mi L3 mü diye bide cihazınız K20pro dimi
  12. yabahut

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

İçinden 18 cıkıyor 27 liği Aliexpresste mevcut
  13. yabahut

Rom Mi9T Pro Rom Denemelerim

Öyle hiçbir fark yok denebilir biri global dağıtılıyor biri avrupa için, avrupa (EEA) versiyonunda tek görsel fark stock kişiler ve arama uygulaması saf android bu kadar
  14. yabahut

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Tam ekran yaptım okları kullanarak vs lakin başta belirtmeyi unuttum biz k20prolarda L3 olduğundan dolayı işte HD izleyememekteyiz ne kadar tüm yolları denesemde maks 480p gibi kalite hani böyle modlu netflix vs bulamadım daha l1 desteği gelmedi farklı farklı romlarda denedim hiçbirinde widevine...
Üst Alt