xxMertxx kullanıcısının son içeriği

1. xxMertxx

Recovery Cihazıma Root atamıyorum.

TWRP menüsünden root atmaya çalışıyorum ama olmuyor. Magisk ile root yükleyeceğim ama TWRP menüsünde Yükle kısmına girdiğimde Her dosyanın adı random bi şekilde oluyor(sistem dosyaları bile), Örnek: aScaejkG3WErJH35434BMnbBM34nh (random). Lütfen yardım edin root atamıyorum.
  2. xxMertxx

Recovery Redmi 7A twrp yükleyemiyorum

Stoya hocam çok teşekkkür ediyorum sonunda çözümü buldum. Çok sağol, ellerine sağlık clap~~
  3. xxMertxx

Benim cihazımda fastboot ve twrp mevcut teşekkürler ama ben telefonun işletim sistemini geri yüklemek istiyorum. Anlattığınız videolarda veya cümlelerde sorunumu çözecek bir şey bulamadım. Ama uzantısı tgz olanı kurmama istiyorsanız siz bilirsiniz, sonuçta uzman sizsiniz..
  4. xxMertxx

Mi Flash için bu ROM'u yüklemeye çalışıyorum, fakat hata veriyor (error) https://bigota.d.miui.com/V11.0.5.0.QCMMIXM/miui_PINEGlobal_V11.0.5.0.QCMMIXM_a3def89fd4_10.0.zip
  5. xxMertxx

Şimdi farkettim, ekranda işletim sistemi yüklü değil diyor ve mi flash ile rom yükleyemedim. Yardım edermisiniz
  6. xxMertxx

Tamam twrp yüklemeyi tamamladım ama twrp den çıkmıyor twrp menüsünde takılı kaldı. Yeniden başlattan sistem diyorum olmuyor. Kısır döngü oldu adeta 1610203792 bu sorun başıma daha öncede gelmişti ama mi recovery ekranında. Lütfen yardım edin teknik servise götürmek istemiyorum ;(
  7. xxMertxx

Çözüldü Cihazım Mi-Recovery 3.0 ekranında kaldı ve o ekrandan çıkamıyorum.

Hocam bende olmadı arkadaşların dedikleri o yüzden ben teknik servise götürerek yaptırdım.
  8. xxMertxx

Üstte verdiğiniz linkteki videodan herşeyi harfiyen eksiksiz uyguladım ve finished dedi. Ama ses açma ve kapama tuşuna bastığımda Mi Recovery 3.0 ekranı çıkıyor hala.
  9. xxMertxx

Benim telefon modelim Redmi 7A, Redmi 7 değil.
  10. xxMertxx

Arkadaşlar cihazım Xiaomi Redmi 7A ve bootloader ve oem kilidi açık. Ama cihaz bana geldiğinde twrp yoktu ve yükleyemiyorum yardım edin.
  11. xxMertxx

Çok teşekkürler hepinize yaptım telefonu happy~~handshake~~
  12. xxMertxx

mi flash unlock uygulamasını indirdim youtube dan da videolarına baktım ama bende olmuyor unlock yazan yerde çarpı işareti oluyor ve %100 tamamlanmıyor 1587911418 mi flash uygulamasındada nasıl yükliyeceğim sistemi geri
  13. xxMertxx

Başka bir telefondaki dosyaları ve herşeyi bu yeni telefonuma aktardım.
  14. xxMertxx

Yardım MI-Recovery 3.0'dan Çıkamıyorum

Hocam bende de aynı sorun var cihazı resetlemek istemiştim sıfırla dedim ve benide Mi-Recovery 3.0 ekranına attı.Wipe Data diyorum oradan Wipe All Data diyorum sonra Confirm e basıyorum resetlemek için ama yeniden başlatıyor ve yine aynı recovery ekranına atıyor.Reboot diyip yeniden başlatıım...
Üst Alt