xxmen17 kullanıcısının son içeriği

1. X

Yardım Redmi Noto 7

Merhaba Mmseg arkadaşım bursada oturuyorum servise istanbul da verirken de özellikle söyledi cihazımın tamir değil değişimini istiyorum diye onlarda 1ay dolmamış cihazları değiştiriliyor dedi fakat hepsi değil değişimi kimden isteyeceğim servistenmi aldığım yerdenmi cihaza en ufak bir darbe yada...
  2. X

Yardım Redmi Noto 7

Mrb denemedim servise vericem.
  3. X

Yardım Redmi Noto 7

Merhaba sürümüne bakmadım fakat son güncel sürümdür cihazım daha yeni ve ben çok titiz bir insanım özenle kullanırım cihazımı bırakın şimdi çihazdan da sogudum. 1556178798 Merhaba onuda denedim cihaz hiç bir şekilde tepki vermiyor ilginiz için çok teşekkür ederim.
  4. X

Yardım Redmi Noto 7

mrb denedim fakat hiç bir şey olmuyor ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum cihaza reset dahi atamıyorsunuz yardımınız için teşekkür ederim.
  5. X

Yardım Redmi Noto 7

Redmi Noto7 aldım alış tarihim 20.04.2019 cihazım 24.04.2019 akşamı hiç bir şey yok kendiliğinden kapanmış farkında değilim cihazı aldım açmaya çalıştım ve hiç bir şekilde açılmıyor jarz cihazına taktım jarz dahi almıyor anlamadığım ben kesinlikle hiç bir şey yapmadım fakat gündüz cihazda bir...
Üst Alt