xxkeyifcixx kullanıcısının son içeriği

1. X

Soru Mi 8 lite ram kullanımı

Merhaba arkadaşlar mi 8 kullanıcısıyım 6 gb ram in ortalama boşta 3.7 sini kullanıyor. Ona istinaden mi 8lite 4 gb ram in boşta kaçını kullanıyor ve kullanan arkadaşlar memnunmu hızı,şarjı,fotoğraf çekimi vs nasıl yanıtlıyacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  2. X

İpucu Pil yüzdesi gösterme

Arakadaşlat geçenlerde burada okumuştum pil yüzdesini göstermiyor diye pil yüzdesini görmek isteyenler Ayarlar/bildirimler & durum çubuğu/ pil göstergesi/ yüzde seçsin tamamdır.
  3. X

Yardım Telefon yönlendirmesini kaldıramıyorum

Merhaba resiminide paylaştığım numaray yönlenmiş telefon ve türkcell bize ait değil diyor ve kaldıramıyorum yönlendirme ayarlarına bakın büyük olaslıkla sizinkide aynıdır çözen yardımcı olabilirmi.
  4. X

Sohbet Mi Store Mi8 Fiyatı

Mi 6 alacaktım arastırdım çok ta beğendim bianda mi 8 çıkmış çinden arkadaş geliyodu 2200 aldım galiba beleş almışım.
  5. X

Oyun Oyunlarda tam ekran sorunu

Teşekkürler düzeldi bazı uygulamalarımda yarımdı onlarda düzeldi.
  6. X

Oyun Oyunlarda tam ekran sorunu

Merhaba, Bazı oyunlarda tam ekran olmuyor nasıl tam ekran yapabiliriz.
  7. X

Soru Sms Rehber gibi basitşeyler

Yenı rom yok yaa sağol varsa başka çözüm uygularım ilk romu yüklerkn sıkıntı yaşamıştım riske giremm
  8. X

Mesaj merkez numarası var ama msj atamıyorum apps çin için değil ilk globale geçyiğimde vardı ve uygulama indirdim.
  9. X

Öncelikle teşekkürler. Reklmlardan kurtardım Rehberin resmini yükledim şimdi sizlerdede aynımı, şarjda açılmadı msj atıyodum ama ayrlatı normal am atamıyorum
  10. X

Soru Birick neden olur

Vallaha bukadar sıkıntı uaşayacağımı bilseydim çin romunda kalır çin güncelleme bile yapmazdım zaten telefonu birtek şarja takacam bilgisayara uzun sure bağlamam hele hele ses- ve güç tusuna aynı anda hiç basmm
  11. X

Merhaba arkadaşlar, Mi8 i çinden aldım global e geçtim sıyırdım.çin romda en azından karıştıtamıyodum moralim bozulmuyodu. 1. Sms atamıyorum 2.Rehberimi telefona kaydedemiyorum ya mi cloud a yada mail adreslerime kaydedecek. 3.yüz tanıma yok bölge değişiyoruz saçma. 4.telefonun içindeki dosya...
  12. X

Soru Birick neden olur

Twrp yi bilmiyorum açıkcası yükleme sırasında hata verdi fastboot modunda kaldı kaptıyorum açıyorum yine aynı flashtool u kaldırdım makineden tekrar kurdum zaten fastboot modunda kaldığından dir 1536878052 Başarılı bir şekilde yükledim düzeldi
  13. X

Soru Mail kurulumu

yukarda paylaşılan maili kurdum sorunsuz çalışyor. maili kurun enüste solda 3 çizgi var açılan seceneklerde ayarlara tıklayın en üste mail adresinizi göreceksiniz ona tıklayın açılan sayfadan senronizasyon sıklığını otomatik push yapın kurulumda sıkıntı yaşıyorsanız yazın yardımcı olayım...
  14. X

Soru Birick neden olur

Merhaba, Brick neden olur.brick sadece yükleme yaparken mi olur yoksa başka sebeplerden olabilirmiş unloc kilidini açtım ve yükleme yaptım bilinmeyen dosya yüklenmedi dedi fastboot modunda kaldı ama şükür sonra düzeldi global sürümü yükledim şimdi merak ediyorum brick neden olur nasıl olur benim...
  15. X

Soru Mail kurulumu

Merhaba, Çin rom varken hesaplar vardı global yükledim mail kuracak autlog var hesaplar yok exchange mail kuramiyorum varmı yardımcı olacak
Üst Alt