XxFaTiHxX kullanıcısının son içeriği

1. X

Yardım Redmi 4A Kamera Sorunu

Redmi 4A'da kamera durduruldu hatası alıyorum. Farklı kamera uygulamalarıyla denediğimde kameraya bağlanılamıyor diyordu. 1-2 gün sonra farklı kamera uygulamasından ön kameraya erişim sağlayabildim. Fakat arka kamera hala çalışmıyor. Kamera uygulamasına girince ise hala durduruldu hatası...
  2. X

Soru Root atmak telefonu garanti dışı bırakıyor mu?

Delta garantili cihazlara root atmak cihazı garanti dışı bırakıyor mu? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. X

Yardım Mi5 Ekranda İzi Kalan Yazı ve İkonlar

Cihaz değişimi mi ekran değişimi mi? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. X

Bu sorun hakkında Delta ile iletişime geçen oldu mu? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. X

Çok haklısınız. Acilen bir şeyler yapılmalı. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. X

Yardım Mi5 apk yükleyemiyorum.

Yardımlarınız için teşekkürler. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. X

Bu arada bir de diğer uygulamalar üzerinde görüntüleme diye bir konu açmıştım. Orda da uygulamanın tepki vermediğini söylemiştim. O da filtre yüzündenmiş. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. X

Evet kullanıyorum. Gerçekten de kapatınca sorun çözüldü ama başka şekilde çözemez miyim? Telefonda ghost screen var maalesef. Onun için filtre kullanıyorum. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. X

Arkadaşlar Mi5 kullanıyorum. Dün 8.2.2.0 güncellemesi yaptım. Güncellemeden sonra apk yükleyemiyorum. Apk ya dokunuyorum yükle butonuna basamıyorum ama iptal butonuna basabiliyorum. Bu sorunu nasıl çözerim? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. X

Yardım Diğer uygulamalar üzerinde görüntüle sorunu

Sizde de mi aynı şekilde? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. X

8.2.2.0'a güncelledim. Şimdi diğer uygulamalar üzerinde görüntüleme diye uyarı vermiyor. Uygulama izinlerini de verdim ama uygulama yine tepki vermiyor. Birisi Avira Phantom VPN'yi indirip deneyebilirmi çalışıyor mu diye? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. X

Arkadaşlar bir vpn uygulması kullanmaya çalışıyorum ama izinleri verecekken diğer uygulamalar üzerinde görüntülemeyi açmamı istiyor ama açamıyorum dolayısıyla izinleri veremiyorum ve uygulama tepki vermiyor. Nasıl çözerim bunu? Cihaz: MI5 Prime MIUI Sürümü: 8.1.4.0 MI 5 cihazımdan Tapatalk...
  13. X

Soru Yardım - MI5 Prime Ghost Screen Sorunu

Uzun süre aynı ekran açık kaldıktan sonra başka uygulamaya geçince önceki uygulamadan ekranda soluk izler kalıyor. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. X

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. X

Yaklaşık 2 ay önce cepport'tan MI5 Prime aldım. 1-2 gündür ghost screen sorunu yaşamaya başladım. Açıkçası telefonun ekranının değişmesini istemiyorum. Malum Delta bu ne olacağı belli olmaz. Ne yapmalıyım? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt