XWORK kullanıcısının son içeriği

1. XWORK

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Hayırlı Ramazanlar
  2. XWORK

MIUI 12 POCO X3 NFC - Türkiye Kararlı Rom V12.0.6.0.QJGTRXM İndirme Bağlantıları

Güvenlik yaması sadece ekstra bir özelliği yok rahatlikla güncelleyebilirsiniz. Sorun yaşamadım
  3. XWORK

Soru Poco x3 yavaşlama

MİUİ 12.5 ile tasarruf konusunda iddialılar bence optimizasyon olur. Bende yeni aldım ve evet bana da yeterli gelmiyor eski sürümlerinde 10 saatten fazla ekran süresi varmış gördüğüm kadarıyla. 12.5 gelene kadar pil konusunda sabretmek gerektiği kanaatindeyim
  4. XWORK

Rehber Haylou Solar (LS05) Güncelleme Almayan Cihazı Güncelleme (RH192I-V000854)

Aylardır kullanıyorum ben konumu hiç açmıyorum sadece bluetooth açık kalıyor haliyle ve hiç düzensiz çalıştığını görmedim. bağlanması için bile açmıyorum konumu direk bağlanıyor cihaza
  5. XWORK

Soru Poco x3 yavaşlama

Bahsettiğiniz şeyler yazılımsal sorunlar. Hertz düşüklüğünü ara ara bende farkedebiliyorum ama 10 fps e düşecek kadar değil. 60 Hz ye sabitleyip kullanabilirsiniz, 120 hertz desteğinde kullanıcıya en uygun şekilde hertz ayarı yapıyor bazen faul verebiliyor güncellemeyle düzeltirler dert etmeyin
  6. XWORK

Anladım hocam, size önerim bi üst güncelleme gelene kadar bekleyin. Güncellenmeme durumunu pek...

Anladım hocam, size önerim bi üst güncelleme gelene kadar bekleyin. Güncellenmeme durumunu pek kafaya takmayın bende aynı durumu yaşadım yazılım kendini kontrol eder sonra tekrar güncellersinjz zaten
  7. XWORK

Güncelleme yapmamış o halde. En son paketi indirdiğiniz zaman, indirilen paketteki sürüm nedir...

Güncelleme yapmamış o halde. En son paketi indirdiğiniz zaman, indirilen paketteki sürüm nedir? Belki güncellemeyi geri çekmişte olabilirler
  8. XWORK

Üst kutucuk her zaman ve hep vardı. Guncelleseniz de o seçeneklerin durması normaldir yani...

Üst kutucuk her zaman ve hep vardı. Guncelleseniz de o seçeneklerin durması normaldir yani. ayarlar->telefon hakkında MİUİ sürümünüzü görebilirsiniz güncellendiğine dair.
  9. XWORK

Sohbet Mühendislik İçin bilgisayar (laptop) önerisi (Minimalist ve kaba bir tasarımı olmayan)

Hocam yanlış anlamayın tartışma yeri değil biliyorum ama 11bin küsüre tavsiye ettiğiniz cihaz da bir oyun bilgisayarı + 17.3" gibi bir boyutuyla zarifliği kalmıyor ve donanımına göre pahalı bir ürün. Monster ve gamegarajdan nasıl bir kalite farkı var derseniz kasa kalitesi diğer markalarda 2-3...
  10. XWORK

Yardım Kayan bildirim

Game turboyu aktif edip oyunu öyle oynayıp deneyin sorununuz çözülür büyük ihtimalle
  11. XWORK

Uygulama Miui+ Programı

Daha yeni olduğu için dil sorunu var ileride kullanmanızı tavsiye ederim şuan için hazır değil
  12. XWORK

Madalya MIUI Türkiye Yenilendi... Yorumunu Yap Madalya Kazan - 24.11.18

Uzun süredir yoktum geldiğimde ise güzel bir temayla karşılaştım konuyu görmüşken hazır 2 çift laf edeyim dedim. Elinize sağlık emekleriniz gerçekten harika hocam
  13. XWORK

Tavsiye Mi 10 t vs Poco X3 (y.dışı)

Tabi ki tartışmasız 10T ama çok oyun oynayan biri değilim diyosan ara sıra COD tarzı fps oyunu atarım arkadaşlarla vs takılırım diğer günlük işlerimi yaparım nakit sıkışığına girmeden X3 almanı tavsiye ederim. Yurt dışı olduğu için daha hesaplı zaten ilerde değişmek istersen kenarda birikmişin...
  14. XWORK

Yardım Mi9SE Takılı Kaldı

Fastboot yada güç tuşuna uzun süre basınca tepki veriyor mu ? Denediniz mi
Üst Alt