xuzmanyx kullanıcısının son içeriği

1. X

Rehber Mi Max 2 BL Kilidi Açma + Twrp + Root + Global ve Xiaomi .EU Rom Yükleme

hocam twrp aatıyorum yazıyor görünüyor ama fastboot ekranından twrp ekranına geçmiyor bi geçse haledecem sorun nerde twrp sürümüyle alakalımı anlamadım
  2. X

bu yazılım ları hepsini denedim twrp den recovery ye geçse wipe dalvik cache yapacam geçmiyor
  3. X

cihaza backup için twrp atım twrp geçti wipe data yaptım backup yaptım twrpden yeniden başlatım cihaz mi ekranında alta unlocked yazıyor mui 10 sürümü 2 rom yükledim açılmadı mui 9 yükledim açılmadı persist yükledim aynı açılışta kalıyor
  4. X

twrp geçmiyor twrpden vazgeçtim normal açılsın diyorum mi ekranında kalıyor
  5. X

mi max 2 twrp atım cihaz yazıda kaldı kaç tane global rom atım cihaz açılmadı mi ekranında kalıyor çözümü nedir
Üst Alt