xTheNewLegend kullanıcısının son içeriği

1. xTheNewLegend

Yardım Xiaomi ToolV2 ile Rom Kurarken Hata

Güncelleme Telefon Kendini Note 9 Pro Olarak Görüyor.
  2. xTheNewLegend

Yardım Xiaomi ToolV2 ile Rom Kurarken Hata

Xiaomi Tool V2 ile İndia Rom Kurarken (screenshot koyarım) Bu Hatayı Aldım ve Telefon Hiç Bir Şey Olmamış Gibi Geri Açıldı.
  3. xTheNewLegend

Çözüldü MIUI Ekran Bölme Özelliği Çalışmıyor

Allah Senden Razı Olsun clap~~ Verdiğin Uygulama İşe Yaradı Tekrar Teşekkür Ederim.
  4. xTheNewLegend

Çözüldü MIUI Ekran Bölme Özelliği Çalışmıyor

Yarım Ekran Şekilde Uygulama Açmak İçin Basılı Tuttuğumda Uygulama Bilgilerine Atıyor Nasıl Yapabilirim? Not:Erişilebilirlik Seçeneklerinde Yok.
  5. xTheNewLegend

Yardım Note 9S Arada Kapanıp Açılıyor

Az Önce Telefonuma Bi 10-15 Saniye Bakıp Geri Bıraktım Ve Ardından Bi Ses Geldi.Baktım Telefon Yeniden Başlamış. Bu Neden Olabilir? Not: Güç Tuşumda Herhangi Bir Sıkıntı Olduğunu Düşünmüyorum.
  6. xTheNewLegend

Yardım Android 11 Bugları

Geçen Günlerde Note 9S Cihazıma Android 11 Geldi MİUİ 12.0.2 ile birlikte. Cihazımı MİUİ 12.0.6'dan düşürmüş oldum bu şekilde. Dün SIM Kart Problemi Yarattı. Telefonumda Çift Sim Var Öncelikle 1.ci SIM Kapandı O Kapandığı İçin Bi Uçak Modunu Açayım Kendine Gelsin Dedim Bu Seferde 2.ci Sim Buga...
  7. xTheNewLegend

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Herkese iyi bayramlar.
  8. xTheNewLegend

Rom Custom Rom Note9S

Forumda gezerken romlarla ilgili şeyler okudum ve romlar çok hoşuma gitti ama bl kilidi açmak gerek filan diye üşendim bugün ise okuduğum bir yazıda birisi bl kilidi açmadan india rom kurmuş bu mümkünmüdür mümkün ise yapmam performans artışı sağlar mı?
  9. xTheNewLegend

Yardım Hızlı şarj problemi

Tanıdıklarımın Şarj Aletlerini Alıp Deneyeceğim. Sonucu Buraya Yazarım. Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim. İyi Akşamlar , İyi Forumlar.
  10. xTheNewLegend

Yardım Hızlı şarj problemi

Sorun birkaç gündür oluyor. 18w Fast Charge Şarj aletini taktığımda fast charge almıyor. Telefona restart atıyorum düzeliyor. Sorun Neden Kaynaklı Olabilir?
Üst Alt