xSpectre kullanıcısının son içeriği

1. X

Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Hocam mi note 2 6/128 gümüş renk seçeneğiniz var mı?
  2. X

Satış Sıfır Xiaomi Redmi Pro 64GB ALTIN 1000TL - MiBand-2 100TL

Hocam bir de Mi note 2 128lik gümüş renk düz model fiyatı ve 128lik gümüş renk global modeli fiyatlarınızı alabilir miyim?
  3. X

Mi mix 256 için ön ödeme ile ne kadara temin edebilirsiniz?
  4. X

Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Haftaya gümüş 128 liği beklerim hocam. İyi günler :)
  5. X

Ne zaman gelir hocam? Bi bilginiz yoksa da tahminen kaç gün veya kaç hafta felan ?
  6. X

Hocam elinizde mi note 2 128'in gümüş renk seçeneği var mı?
  7. X

İnceleme Xiaomi Mi Mix Teknik Özellikler ve Resimler

Hangi semtte yeri nerede felan açık adres bide varsa tel nosu email adresi felan iletişim için çok iyi olur
  8. X

Bro ben de alacağım da telefonu aldığın iletişim yerinin felan bilgisini verebilir misin? 256lık alacam da satıcı bulamıyorum
  9. X

Selduman hocam Selamun Aleyküm, Mi mix 6/256 cihazı almak istiyorum. Ön ödeme Ocak teslim fiyatı 3055 yazıyordu yukarda. Bi telefon numaranızı özelden gönderirseniz arıyayım da görüşelim. Bir kaç şey sormak istiyorum, whatsapp üzerinden de görüşebiliriz.. :)
  10. X

Bu ejderhanın 6/256'lık versiyonunu alacağım. Şunu satan var mı şuan?
  11. X

Hocam karar verdim, mi mix 256 yı alacağım. Bana net fiyat verirseniz sevinirim :) Ocakta teslim yapabilirsiniz ön ödeme de yaparım biraz indirim yaparsınız telefonu bana 2900 seviyelerine verebilirseniz çok iyi olur. Başkasında ön ödeme Ocakta teslim 3000tl buldum da siz de satıyorsanız sizinle...
  12. X

Daveygrohl Bey, Mi note 2 128gb - 6gb ram GLOBAL versiyon fiyatı ve Mi mix 256gb - 6gb ram versiyonu fiyatlarını öğrenebilir miyim? İkisinden birini alacağım şuan telefonum yok kırıldı. Bir de, siz olsanız hangisini alırdınız? Hangisi daha iyi performans tarafında ve KAMERA tarafında ?
  13. X

Hocam Xiaomi Mi MIX 6 - 256 ve Xiaomi Mi Note 2 6 128 GLOBAL modelleri için şuan herşey dahil son fiyatınız nedir? İkisinden birini alacağım.. Bir de siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? İkisi arasındayım fikirleriniz işime yarayacaktır :)
  14. X

2600TL biraz fazla değil mi? Kaç dolardan satılıyor normalde, Bir de bu 2600tl olan ürün 6 128 modeli fakat global versiyonu mu? Global versiyonunu almam gerekiyor. Yani size zahmet bu model için son fiyatınız :) > Mi Note 2 6GB 128GB Global
  15. X

Hocam iyi günler, Mi note 2 modeli 6 128 global versiyonu elinizde var mıdır? Uzun zamandır bekliyordum piyasada yer edinmesini.. Elinizde yoksa istetirsek kaça patlar? Bi fiyatı konuşalım hocam telefonu sipariş edeceğim, istetelim. Şuan telefonsuzum..
Üst Alt