XSoDia kullanıcısının son içeriği

1. XSoDia

Soru Telefon hindistan mı çin mi

cihaz çine benziyor rom numarasını bulamadım ama hindistana benziyor bazı bölgelerde nfc kapalı geliyor redmi k30 da aynı olay vardı cihaz iki bölge için üretilmiş çin -hindistan çin yazlımında nfs aktif çalışıyor hindistanda ise ayarda ne ibaresi var nede varlığın göstergesi eu romda...
  2. XSoDia

Rom [RESMİ][10.0]Pixel Experience Rom[Normal-Plus][AOSP][Stable]Capricorn Mi5s[23.12.20][Final]

Lazım olan varsa buyrun https://cloud.mail.ru/public/Xc5F/CzY1Vn6ri
  3. XSoDia

Rom [RESMİ][10.0]Pixel Experience Rom[Normal-Plus][AOSP][Stable]Capricorn Mi5s[23.12.20][Final]

Pixel Experince plus 10 romu elinde olan varmı?
  4. XSoDia

Rom [RESMİ][11.0]Pixel Experience Rom[Normal][Plus] [AOSP][Beta]Capricorn Mi5s[11.03.21]

Pixel Experince plus 10 romu elinde olan varmı? 1701857962 Bu cihaza A13 rom ağır geliyor keza pixel 13 de denedim cdroidi 13 de çok kasma yapıyor pixel 11 stabil ama yavaş 10 ise stabil ve hızlı benim bulduğum sürüm ise ilk sürüm gibi bişeydi final sürümü bile değildi o halde güzeldi tek...
  5. XSoDia

Haber Xiaomi güncelleme sistemini değiştiriyor: işte bilmeniz gerekenler.

Yeni sistemle beraber bazı şeyler sınırlanıcak galiba keza Google, Android 14 ile birlikte güncel olmayan uygulamaların cihazlara yüklenmesini engellemeyi planlıyor. Yeni değişiklik, API gereksinimlerini daha sıkı hale getirecek. xiaomide bir takım yeniliklere başlamış bakalım altından neler...
  6. XSoDia

Rom Mi 5s Rom önerisi

2019 dan bu yana atıl duran mi5s mi ekran alıp topladım ve güncel stabil rom önerisi istiyorum miui8 denedim artık Google play çok kasıyor bu cihazın işi bitti der gibi MIUI 9 çoğu rom stabil çalışmıyor MIUI 11.0.2 sürümlerini denedim pil az gidiyor ısı ve yeni bir çok Google özelliği...
  7. XSoDia

Satış 2 TB çift taraflı USB bellek

Ben de denemek için 80 TL aliexpressden 1tb Lenovo microsd kart aldım ama 30üzerinde dosya sistemi bozuluyor firmwareni 32gb düşüremezmiyiz en azından öyle kullansak sonra biraz araştırınca aliexpressdeki tüm yüksek kapasiteli ve düşük fiyatlı SSD flash belleklerin için'de microsd kart...
  8. XSoDia

Yardım Uygulamayı Arka Plana Aldığım Anda Kapanıyor.

miui güvenlik > pil ve performans>ayarlar uygulama pil tasarrufu ayarı bu seçeneği kapanmasını istemediğin uygulamaya ksıtlama yok veya miui pil tasarrusu yaparsan o uygulama arka plana atınca kapanmaz çalışmaya devam eder
  9. XSoDia

Soru Oyun dosyasına müdahale edemiyorum

Root yok ve global romda Android 11 ve üstündeyseniz sisteme müdahale edemezsiniz android data ve obb klasörü dahil Google A11 de bu klasörleri kilitledi root ile bile bazı klasörleri açamıyordum a10 son gemi bu olaylarda
  10. XSoDia

Yardım Poco x2 NFC ve jiroskop hatası

Poco romlarda NFC çalışmaz eu romlara bakın cihaz iki bölgede çıktı hindistan da poco Çin'de redmi olarak redmilerde NFC destekli ve hali hazırda GPS ve diğer sensörlerde pek hata görmedim romlarda ama hindistan sürümlerini bilmiyorum
  11. XSoDia

Yardım NFC ile kredi kartı ödemeleri

Hocam hiç uğraşmayın bir önceki sürüme dönün güncelleme yapmayın rahat edersiniz her güncelleme de bir sorun çıkıyor
  12. XSoDia

Yardım redmi note 10 pro yardım

Mi flash indirip ayarlarından sürücü yükleme kısmından sürücüleri yükleyin ben hep böyle yapıyorum ayrıca pdanet uygulamasını kurun sürücüleri yapılandırsım
  13. XSoDia

Soru Telefonumu Hangi %30 Ken şarjda takarsam ne olur

Şarj olur 😁
  14. XSoDia

Çözüldü İndirilenler uygulaması

Hocam sene olmuş 2022 indirmeye fln uğraşma bunu kur 1DM Lite: Video, Torrent Downl - Apps on Google Play
Üst Alt