XsilenT kullanıcısının son içeriği

1. X

Yardım Telefon Görüşmesinde Ses Az Gidiyor.

Yedeklerimi alıp fabrika ayarlarına döndürüp tekrar mikrofonu deneyeceğim. Olmadı betada deneme yapacağım artık.
  2. X

Hepsini denedim. Sorunun mikrofonda olmadığına kendince eminin. Eve geçtiğimde yedekleri alıp yeniden kurulum yapacağım ama kafama takılan 2 şey var. Sistem güncelleme kısmından en.miui.com sitesinden indirdiğim 8.7.26 (MIUI10) geliştirici sürümünü yükleyebilir miyim ? İstediğim zaman yine bu...
  3. X

Temizledim süpürgeyle çektirdim. Ama sorun biraz garip Whatsapp vb uygulamalarda sorun yok. Sadece şebeke aramalarında ayrıca sen üst mikrofondan gidiyor(şebeke aramalarında). Alt (şarj soketinin yanındaki) mikrofona ne kadar şiddetli konuşursan ses o kadar boğuklaşıyor. Yani gürültü engellemeye...
  4. X

Herkese merhaba, Telefonu 6 aydır kullanıyorum. Gayette memnunum ama son 2 haftadır karşı taraftakilerin ne anlamadım demelerinden huylanıyordum. Ama ses kayıt aracıyla deneme yapıp mikrofonun sorunsuz çalıştığını görüyordum. Dün eşimin telefonunu arayıp test yaptığımda. Bariz bir şekilde...
Üst Alt