xsekooxx kullanıcısının son içeriği

1. xsekooxx

Yardım Mi 13T Global

ayarlar sekmesinden dijital denge ebeveyn denetimleri sekmesine girin sonra sağ üst köşede üç nokta var oraya tıklayın verilerinizi yönetine tıklayın ordan kapatma seçeneğine basın sonra ekstradan ayar kapanmasini istiyecek açılan sekmede dijital dengeyi seçin ve kapatın bu kadar
  2. xsekooxx

Yardım Mi 13T Global

telefonum düzeldi arkadaşlar. İlk olarak dijital dengeyi ve sanal ram attirmayi kapattım anlık olarak 9 saat ekran süresi aliyorum 1706458936 Evet
  3. xsekooxx

Yardım Mi 13T Global

bölgeyi ukrayna yapın otomatik güncelleme geliyor hocam
  4. xsekooxx

Yardım Mi 13T Global

sagolun hocam teşekkür ederim ilginiz alakanız için iyi günler
  5. xsekooxx

Yardım Mi 13T Global

sagolun hocam siz ne kadar ekran süresi alıyorsunuz ?
  6. xsekooxx

Yardım Mi 13T Global

hocam bide 2 saat 22 dk ekran sürem var ve şu anki şarjım %62 normal mi ? 1706273766 oyun felan yok hocam sosyal medyada gezinmede bı kac gün önce sıfırladigimda düzelmişti ne ısınma vardı 8 saat ekran süresi vermisti ertesi gün yine aynı sıkıntıyı yasadim
  7. xsekooxx

Yardım Mi 13T Global

miui 14 deykende bu sorunlar devam ediyordu hocam. acaba telefonda mi bir sıkıntı var diye düşünüyorum fabrikasyon
  8. xsekooxx

Yardım Mi 13T Global

Sıfırlama yaptım hocam. Hyperosu yüklediğim gibi telefonu sıfırladım. Fastboot tools adlı uygulamayi kurmak için bootloader kilidi açmaya gerek var mı ? Kusura bakmayın bu olaylara birazcık yabancıyım.
  9. xsekooxx

Yardım Mi 13T Global

Öncelikle selamın aleyküm kolay gelsin . 2 hafta önce mi 13t cihazını mistoreden satın aldım. Anlamadığım şekilde hızlı bir şekilde şarj bitiyor ve telefonda ısınma söz konusu . Şu anda hyperos yüklü ve bootloader kilidi kapalı. Telefonum tr garantili. Bütün ayarlarını kistim yine herhangi bir...
  10. xsekooxx

Yardım Mi Note 10 Lite internet İndirme Hızı

Telefonum yurtdışı IMEI kayıtlı olduğu için Vodafoneden internet ayarlarini alamıyorum
  11. xsekooxx

Yardım Mi Note 10 Lite internet İndirme Hızı

Öncelikle hayırlı forumlar. Mi note 10 lite cihazına sahibim. İndirme konusunda problem yaşıyorum.indirme hızım 640kb/s geçmiyor. Bu sorunu nasıl cozebilirim yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
  12. xsekooxx

Yardım NOTE 6 PRO SES SORUNU

ONCELİKLE İYİ AKŞAMLAR.NOTE 6 PRO TELEFONUNA SAHİBİM. ARADA BİR SESİ YUKSEK CİKİYOR BAZENDE SESİ KISILIYOR. NE YAPABİLİRİM ?
Üst Alt