xpunishx kullanıcısının son içeriği

1. X

Yardım Mi 11 Ultra Banka Erişim Sorunu

1678310308 Şu şekilde hocam. Şarjı beklentimden hızlı bitiyor kuryelik yapıyorum sürekli olarak uygulama konumumu ve internetimi kullanıyor şarjım 4 saat gibi bir sürede bitiyor ve powerbank ile şarj etmek neredeyse imkansız.
  2. X

Yardım Mi 11 Ultra Banka Erişim Sorunu

Herkese iyi forumlar. Bir kaç gün önce mi 11 ultra satın aldım. Cihaz sıfır. Bootloader kilidi açık root ve direnç atılmamış. IMEI kayıdı yapılı değil. Akbank uygulamasında para transferi yapmak istediğimde, teamwiewer anydesk gibi uzaktan kontrol uygulamalarını kapatıp tekrar deneyiniz diyerek...
  3. X

Yardım Fonksiyon tuşları çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar durup dururken fonksiyon tuşları işlevini kaybetti telefonu kapatıp açamıyorum ekranı kilitleyemiyorum telefon modeli mi8 Se yardımcı olabilir misiniz 1572181077 Ses açma kapama tuşları da çalışmıyor ve telefona hiç rom yüklemedim
  4. X

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Size ne kadar teşekkür etsek azdır miui ailesi... Emekleriniz için, destekleriniz için... Binlerce kez teşekkürler MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. X

Soru Mi8 SE Android 10.0

Öncelikle herkese merhabalar, forumda yeniyim bir kaç aydır mi 8SE cihaz kullanıyorum. Telefonu spot aldım, bir kaç sorun yaşıyorum telefonun yarısı ingilizce yarısı türkçe, güncelleme yapamıyorum, android seviyesini yükseltme şansım ve telefonu güncelleme şansım var mıdır? Varsa ilgili konuya...
Üst Alt