xppr kullanıcısının son içeriği

1. X

Rom Redmi note 8 kasıyor rom önerisi

Hocam şöyle oldu, eu lite ve orange fox vardı, bunun üstüne arrow kurdum fakat dosyalar şifreli oldu, bunun üzerine twrp son sürüm flashladım, orada kaldım dosya aktaramayınca
  2. X

Rom Redmi note 8 kasıyor rom önerisi

Üstadım bu sorun bende de mevcut, telefona twrp üzerinden dosyaları atamıyorum ve windowsta adb devices olarak görünüyor ve hafıza kartı da yok
  3. X

Yardım Redmi Note 8 Ahize Sesi

Bu dosyalar Recovery'e girince görünmüyor ancak Es file içinde görünüyor, bunları recovery içinde görünür nasıl yapabiliriz?
  4. X

Rom [OFFICIAL] Redmi Note 8/8T - Resurrection Remix OS 8.6.5 [RROS-Q 8.6.5]

Bu romu yapan eleman da başka cihaza geçmiş, başka birisi devam ediyor ancak 8.6.4 sürümüne parmak izini eklemeyi unutmuş, yani yükleyecek olan varsa 8.6.3 sürümünü yüklesin derim
  5. X

Güncellemesi gelmiş ama twrpye atıyor, decrypted falan demiş yapımcısı, twrpden gapps ile dirty flash yapılacak sanırım
  6. X

Ion os güncelleme almadığı için bu romu eski telefonumda da kullandığım için deneyeceğim. Elinize sağlık çok güzel anlatım olmuş fakat şu son kısımdakini anlayamadım. "Wipe sekmesine dönerek sadece Internal Storage'ı, ardında Dalvik/Art Cache ve Cache'yi wipelayınız" Internal storage'i wipe...
  7. X

Rom Redmi Note 8 ion OS v2.9.a - OFFICIAL | Android 10 (20.8.8)

Evdeydim bugün o nedenle wi - fi ile bu şekilde, diğer zamanlarda da wi - fi, mobil veri karışık 7,5 - 8 saat ekran süresi rahat aldım, beni fazlasıyla idare ediyor, günümü zaten çıkartıyor, kernel vs de yüklü değil
  8. X

Ayarlardan güncelleyince her şeyi otomatik olarak yaptı. Eski telefonumda böyle update geldiğinde by bazen sorun oluyordu. Romu yaklaşık bir haftadır kullanıyorum, tek sıkıntım wi - fi, Miui Hindistan'a göre fazla kopar durumda, güncelleme ile çözülmüştür umarım
  9. X

Onu biliyorum da wipe vs yapılmayacak onu sormuştum
  10. X

Nasıl güncelleme yapıyoruz eski sürümden?
  11. X

Recovery Redmi Note 8 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

olmuyor çare fastboot ile rom mu atmaktır?
  12. X

bunu da laptoptan atabilmiş değilim
  13. X

twrp kurdum rom atmak için her şeyi de sıfırladım twrpde ancak rom gapps vs atılırken çok uzun sürüyor ve atılmıyor pc ekranında koyalanıyor var sadece, çaresi nedir üstatlar içinde de internal storage diye klasörler oluştu telefonda
Üst Alt