XparadoxX kullanıcısının son içeriği

1. X

Soru IMEI atılmış telefona custom rom yükleme

Öncelikle iyi forumlar arkadaşımın mi10t si var imei atılmış miui 12 de kaldı telefon eu rom yüklemek istiyor rom kurarken imei gider mi twrp den hangi yedekleri almak lazım bir kaç konuya baktım modem ve efs yi geri yüklemek lazımmış galiba tam emin olamadım o yüzden danışmak istedim
  2. X

Yardım Rootlu cihazda Ziraat nfc sorunu

Hocam riru momohider ayrı bir eklenti 1689170723 Şu modulü deneyin en alttaki
  3. X

Yardım Rootlu cihazda Ziraat nfc sorunu

hocam riru momohider eklentisini deneeyin nasyta ben böyle çözdüm magisk delta ile
  4. X

Yardım Şununla aç buga giriyor

Allah razı olsun hocam eu romun dosya yöneticisini devre dışı bırakınca çözüldü
  5. X

denedim hocam ama işe yaramadı
  6. X

Özellikle pdf dosyalarını açarken şununla aç kısmı buga giriyor rom miui eu 14
  7. X

Uygulama Magisk Delta

Bu modülleri kullanın hocam momo magiski algılıyordu bunla çözdüm işi
  8. X

Mod İOS Tarzı Kontrol Merkezi MIUI 13/14

İzinleri vermedim modun yapımcısına sordum telegramdan geri sönüş bekliyorum
  9. X

Mod İOS Tarzı Kontrol Merkezi MIUI 13/14

Hocam magiskten kurunca tam çalışmadı ama recoveryden modulü kurunca çalışıyor olmassa öyle deneyin birde burdaki ayarların hepsini açmak gerekiyor mu?
  10. X

Soru Redmi Note 9 Pro Rom Önerisi

Lineage os u tavsiye derim haftalık güncelleme alır ama kamera uygulaması iyi değil pixel experience kullanıyordum ama onda da mikrofon sorunu vardı belki düzeltilmitir şuan eu romdayım miui 14 ün çıkmasını bekliyorum memnun kalmassam lineage osa geçeceğim kullandığım romlardan en stabili...
  11. X

Soru Note 9 Pro için Farklı ROM Tavsiyesi

pixel expreinece plus 12 iyiydi baya sonra ricedroid 8 e geçince memnun kalmadım şuan lineage os tayım gayet memnunum ama widevine sertifikası yok
  12. X

Soru SwiftBackUp Nasıl Kullanılıyor :/

hocam bu uygulamanın premium ve ücretsiz sürümü arasında çok fark var mı ücretsiz sürümünde her şeyi yedekliyor mu ve geri yükleyebiliyor muyuz?
  13. X

Çözüldü Vodafone İnternet ayarı çözüldü...

tam denemek üzereydim bunu düşünemedim deneyen varsa paylaşabilir mi?
  14. X

Soru Cihazı sıfırlamadan firmware update yapmak mümkün müdür?

İyi forumlar herkese note 9 pro cihazımda crdroid 8.5 kullanıyorum ve şuan miui 12.5.5 firmwarei yüklü cıhazı sıfırlamadan 12.5.7 ye yükseltme şansım farmıdır acaba?
  15. X

Soru Hangi Roma geçeyim.

Crdroid ve pixel experience ı deneyebilrisiniz
Üst Alt