xMago kullanıcısının son içeriği

1. xMago

Rom [Android Q] Mi 9 MIUI 11.2 MiuiMix 20.2.27 Beta

Falan filan derken uzun işmiş hocam bu işler teşekkürler bilgilendirme için. MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. xMago

Rom [Android Q] Mi 9 MIUI 11.2 MiuiMix 20.2.27 Beta

Hocam ben şunu merak ediyorum şimdi benim mi 9 tr garantili, bu sizin paylaştığınız sürümü benim cihaza kursam sorun olur mu, benim sürüm bu fotoda. Teşekkürler. MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. xMago

Yardım Masaüstü kapanma sorunu

Bu arada benim cihaz TR garantili, bende tamamen çözüldü 1 haftadır olmuyor artık o yeniden yüklenme durumu. MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. xMago

Soru Ekran

Miui 11 gelmeden evvel temalardan, temalarım bölümünden ayarlanabiliyordu. Ama miui 11 de gitti sanırım ben bulamadım tekrardan. MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. xMago

Yardım Masaüstü kapanma sorunu

Teşekkürler ikinizede bu sorun bende de vardı dediklerinizi yaptım çözüldü MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. xMago

Yardım Android auto

İkincil uygulama kullanmadığım halde, bütün ikincil uygulamaları kapat dedim yeniden başlattı ve sorun çözüldü. MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. xMago

Yardım Android auto

Merhaba arkadaşlar bu çift uygulamayı kullanmıyorum ama aynı hatayı alıyorum. Başka bir çözüm var mıdır acaba
Üst Alt