Xkalibur kullanıcısının son içeriği

1. Xkalibur

Yardım Mi 9 se Güncelleme sorunu

Bana 11 geleli 3 5 gün oldu 9se kullanıyorum begendim güzel bir kaç özellik eklenmiş arayüz vs
  2. Xkalibur

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Mi 9se halen bir cacık yok
  3. Xkalibur

Yardım Miui 11 Mi Mix 3'e gelecek mi?

Şuan için global olarak 11 güncellemesi alan oldumu
  4. Xkalibur

Yardım Mi 9T Pro Kişiler, Telefon, Mesaj Uygulama Hk. ve Global Sorunsalı

Bende alalı 2 gün oldu 9t pro aynı sorun bendede var anladıgım rom değişikliği yapmadan çözümü yok
  5. Xkalibur

Rom Mi9T Pro Rom Denemelerim

Çok saçma değil mi görüntüsüde güzel değil arama kayıt özelliğide gitti anlamadım bişi
  6. Xkalibur

Rom işlerinden anlamam bugün aldım telefonu olmadı aldığım yere sorarım rom atın diye
  7. Xkalibur

Eğer bir çaresi varsa bekleriz mi 9 se den t pro ya geçtim alışık olduğum arama mesaj uygulamasını görmeyince insan haliyle ne oluyor diye merak içine dalıyor
  8. Xkalibur

Yardım Mi 9t Pro Sesli Arama Kaydı Sorunu?

Neden neden böyle peki bende mi 9 se den geçtim 9t pro ya çok saçma geldi olmaması
  9. Xkalibur

Peki diğer haline dönme şansımız var mı
  10. Xkalibur

Arkadaşlar ayrı bir konu açmak yerine buraya yazmak istedim bugün mi 9t pro aldım telefon ve mesaj uygulması google çıktı nedenini bilen varmı saf Android sistemi gibi aldıgım yer gelenlerin hepsinin böyle oldugunu söyledi
  11. Xkalibur

Yardım Mi 8 pub g sorunu

Mi 9 se kullanıyorum arada oyundan atıyor sonra hiç bişi yokmuş gibi kaldığım yerden başlıyorum çok ısındığı zamanlar yapıyor yaklaşık 45 derecelerde ondan mı acaba yeter oynanma artık mı diyor telefon
  12. Xkalibur

Soru Pubg 60 fps Modül Var Mı

FlashDog uygulamasını play storeden indirip oyuna bu uygulama üzerinden giriş yapıyorsun ve grafik ayarından üst kısmı akıcı alt kısmı aşırı yapıyorsun ve oyunun keyfini çıkarıyorsun mi 9 se kullanıyorum hd aşırı açabiliyorum ama telefonu çok yormamak lazım dediğim ayarla en ideali
Üst Alt