Xiaomi9901 kullanıcısının son içeriği

1. X

MIUI 14 GhostOS / Miui 14 - A12 / v14.0.8

"-Batarya ömrünüzü uzatmak için "Akıllı Şarj" özelliğini kullanarak pil sağlınızı iyileştirin." Roomda bu özellik var mı? Varsa ekran görüntüsü paylaşabilir misin?
  2. X

MIUI 14 GhostOS / Miui 14 - A12 / v14.0.8

"-Batarya ömrünüzü uzatmak için "Akıllı Şarj" özelliğini kullanarak pil sağlınızı iyileştirin." Roomda bu özellik var mı? Varsa ekran görüntüsü paylaşabilir misin?
  3. X

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Mi 5S (tercihen beyaz) telefonun ekran ve dokunmatiği var mı? Varsa işçilik dahil maliyeti ne kadar olur? Teşekkürler.
  4. X

Mod MİUİ - DEBLOATER V1.0 - xiaomi hızlandırma 2023

Öncelikle paylaşımınız saygıyı hakediyor. Hakkınızı teslim edelim. Tercihi kullanıcıya bırakacak veya yeniden derlecek şekilde sunma imkanınız var mı?
  5. X

Mod China romu %98 türkçe yapma !!

Mi 9t MIUI 12.5.2 ench china sürüm linkini paylaşır mısın?
  6. X

Mod MIUI Dosya Yöneticisi Mod_v4.5.0.2[LLions Mods]

Miui14.0.9_Mi 9T sorunsuz çalıştı 😀
  7. X

MIUI 14 Xiaomi.Eu MIUI 14.0.23.3.27 | Android 13

Tüm önerileri uygulamadım ama sonuç olumsuz! Denemek için Eu 12.5.2 sürümüne gectim ve NFC sorunsuz çalıştı.Sanırım romdan kaynaklı bir sorun...
  8. X

Deneyeceğim. Sağol
  9. X

Yanıtların için teşekkürler ve kirli kurulum derken 😅
  10. X

Bahsettiğini aşamaları zaten denedim ama olumsuz! Sorun şu, temassız kartı süreli kullandığım bir apk üzerinden okutmaya çalıştığımda yukarda bahsettiğim durum gerçekleşiyor. Bu durumu (NFC aktif olduktan 5 veya 10 sn sonra pasif olup sonra tekrar aktif oluyor ve kısır bir döngüye giriyor.)...
  11. X

Romu sorunsuz kurdum. Bir tekşey dışında bir sorunla karşılaşmadım oda NFC? NFC aktif olduktan 5 veya 10 sn sonra pasif olup sonra tekrar aktif oluyor ve kısır bir döngüye giriyor. Fakat çalışmıyor! Sizde de böyle bir sorun varmı? Var sa çözümü var mı? Not: Rom kurulum aşamaları önerildiği gibi...
Üst Alt