xiaomi533 kullanıcısının son içeriği

1. X

Çözüldü Çaresiz kaldım

Arkadaş bu romlarda ne garip sorunlar çıkıyor ben hala benim sorunu çözemedim rom sonrası wifi ve bluetooth gitti çalışmıyor.
  2. X

Yardım Rom Önerisi Poco X3 Pro

Diğer hangi romları kurdunuz lienage os denediniz mi?
  3. X

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Ya çok şey denedim romun farklı sürümlerini denedim sorun gene aynı hatta telefon açıldıktan sonra *#*#4636#*#* yapıp wifi information'a girdiğimde ayarlar durdu hatası veriyor. İşin tuhaf yanı başka rom denedim mesela lineage os bu romda wifide sıkıntı yoktu . Ancak telefonun kendi marka...
  4. X

H.kadioglu Bu sorun çözümü hakkında bilgin var mı? Romdan sonra wifi kablosuz ağları görmüyor wifi mac adresi 02:00:00:00:00:00 şeklinde gözüküyor.
  5. X

Rehber Persist Nasıl Yüklenir? (Sensörler, Wifi/Bluetooth, Parmak İzi Okuyucusu vs. sorunu çözümü)

Ya acayip bir sorun ya lineage os romu yükledim onda wifide hiç sıkıntı yok imei de de yok ancak kendi romunda wifi açık ama kablosuz ağlar aranıyor diyor ağları görmüyor. Daha önce böyle bir sorun olmuştu miflash sürümünü değiştim sorun çözülmüştü ama şimdi bi türlü çözülmüyor.
  6. X

Rehber Persist Nasıl Yüklenir? (Sensörler, Wifi/Bluetooth, Parmak İzi Okuyucusu vs. sorunu çözümü)

cantara Xiami redmi go cihazda flashla rom sonrası wifi ağları gözükmüyor bu persist işi çözüyor mu?
  7. X

Sohbet 5 Yıllık Turknet Deneyimim

PoyrazNet var altyapın iyiyse oda iş görür.
  8. X

Ya xiaomi redmi go cihaza rom attığımda özelliklede kendi romu flashla attığımda wifi çalışmıyor unoffcial rom atıyorum örn: lienage orada wifi çalışıyor ağları görüyor ama kendi global romunda görmüyor bunun sebebi nedir sizce?
  9. X

Çözüldü Xiaomi Redmi Go Rom Sonrası Wifi Sorunu...

Konuyu tekrardan hortlatıyorum. Aynı sorun yaşanmaya başladı.
  10. X

Yardım Xiaomi Redmi Go Rom Sonrası Wifi ve IMEI Sorunu (Tekrardan)

Redmi go telefona kendi romunu flashla yüklediğim halde wifi çalışmıyor kablosuz ağı açık yapıyorum ama ağlar gözükmüyor ağ mac adresi falan onlarda hiç bir şey yazmıyor imei de tanımlanmıyor. Daha önce böyle bir sorun olmuştu mi flash sürümüyle düzeltilmişti ancak şu anda sorunu çözemiyorum...
  11. X

Bende şaşırdım. En güncel mi flash sürümlerini denedim. Yükleme oluyor ancak wifida kablosuz ağlar gözükmüyordu.Bu forumda adam paylaşmış o sürümü denedim çözüldü. Belkide bu sürümü oaylaşan kişi dosya eklemesi yapmıştır programa.
  12. X

Bilgilerin için teşekkür ederim. Yükleme oluyorda wifi da kablosuz ağlar gözükmüyor. Ciddi bir sorun oluştu. Tam olarak ne anlayamıyorum. 1636833536 Sorun çözüldü! Mi flash programının sürümünü değiştirdim wifi sorunu ortadan kalktı. Sorun yaşayan olursa sorunu çözdüğüm sürüm şu...
  13. X

Denedim sonuç gene aynı recoveryden yükleyeyim dedim twrpden şöyle hata aldım : updater process ended with error 7
  14. X

Evet her şeyi yaptım flashla romu yükledim gayet güzel yüklendi ancak işte kablosuz ağlar görünmüyor bu encryptedla alakalı gibime geliyor önceden yüklediğimde açılmadan önce enrypted suscessfully diye yazı gelirdi %100 olurdu açılırdı şimdi erasing diye yazı geliyor açılıyor Galiba bu...
  15. X

Xiaomi redmi go telefona önce lienage os yüklemiştim.Ancak yükledikten sonra beğendim tekrar global roma döneyim dedim bu sefer twrpden yükledikten sonra wifida kablosuz ağları görmüyor. Lienage os da görüyor ancak xiaomi global romda görmüyor. Sanıyorum encryptedla alakalı normalde önceden...
Üst Alt