xiaomi uzmanı kullanıcısının son içeriği

1. xiaomi uzmanı

Çözüldü Mi6 Android Pie den sonra USB TETHERİNG Sorunu(Çözüldü)

USB hata ayıklamayi açın öyle deneyin. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. xiaomi uzmanı

Yardım MI6 9.6.27 güncellemesini deneyen

Güncelleme ne kadar büyük olursa olsun siz normal bir şekilde Yazılım güncelleme bölümünden indirip yuklerseniz veri kaybın olmaz eğer şarjın %30'un altındaysa yüklemeye izin vermez. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. xiaomi uzmanı

Hayır almanıza gerek yok güncelleme kısmından indirip yükleyin. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. xiaomi uzmanı

Soru 10.4.2 sürümü geri mi çekildi ?

Mi 6 artık ölü telefon yeni telefon alsınlar diye telefonu yazılım ile kastiriyorlar. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. xiaomi uzmanı

Soru 10.4.2 sürümü geri mi çekildi ?

Bana gelmedi Redmi Note 7 Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. xiaomi uzmanı

Soru Xiaomi mi 6 miui v 10. 4 2.0

Aynı güncelleme bana da geldi bir değişiklik yok. Sadece güvenlik yaması ve bir hata giderilmiş. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. xiaomi uzmanı

İsterseniz Android Oreo ya geri dönün tek çözüm yolu bu. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. xiaomi uzmanı

Mi 6 ya Android Pie'yi vermeseler daha iyiydi millet hep şikayetçi. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. xiaomi uzmanı

Çözüldü Mi6 Android 9 Pie

Arkadaşlar Mi 6 ya Android Pie gelmiş bulunmaktadır. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. xiaomi uzmanı

Tamam kuralım ama içindeki bilgilerim sıfırlanır mı? Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. xiaomi uzmanı

Hayır, Mi 6 ya Android Pie ve MIUI 11 gelecek beklemeniz de fayda var. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. xiaomi uzmanı

Şuan telefonun normal romunu kullanıyorum Global rom Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. xiaomi uzmanı

Peki bu romu telefona kurunca bilgilerimiz siliniyor mu? Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. xiaomi uzmanı

Bu özellikler android pie ile mi gelecek bende yok Oreo da Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. xiaomi uzmanı

Vallaha iyi sabır telefon zaten MIUI 8 ile çıktı siz daha hiç güncellemediniz mi? Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt