Xc0der kullanıcısının son içeriği

1. Xc0der

Rehber Google Arama Uygulamalarını MIUI Uygulamalarına Çevirme Modu

Hocam Hata veriyor. Sorunu anlatayım, miui 12 olan kurdum tamam her şey deyildiyi gibi yapdım. Yüklendi kişiyi kayd edib aradığın zaman uygulama durduruluyor bildir geliyor ama kayıtsız numaralar sorunsuz çalışıyor. Nasıl çözerim.
  2. Xc0der

Rehber Redmi Note 8 Pro Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

Teşekkürler hocam o zaman 123 saat bekliycem sonrasında direk uygulamaya girib unlokmu yapayım ya öncesinde yine bişey yapmalıyım
  3. Xc0der

Rehber Redmi Note 8 Pro Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

bootloader açık olmadan mi flash ile rom yaza biliyormuz. oem kilid açık birde euxm rom yerine global küresel mixm rom yazmak istiyorum olurmu.
  4. Xc0der

Rom [MIUI 12] Redmi Note 8 Pro Avrupa Kararlı V12.0.1.0.QGGEUXM İndirme Bağlantısı

Hocam anladım benim sorum şu global küreselmi iyi yoksa avrupamı
  5. Xc0der

Soru EUXM yoksa MİXM fark varmı?

Meraba arkadaşlar başda yazdığım gibi bu romlar arasında fark varmı. Fastbootla birinden digerine gecmeye gerek varm?? Yorumlarınızı alayım..
  6. Xc0der

Rom [MIUI 12] Redmi Note 8 Pro Avrupa Kararlı V12.0.1.0.QGGEUXM İndirme Bağlantısı

Bir şey sorucam miui global euxm yoksa mixm rom fark varmı bunlar arasında...
  7. Xc0der

Yardım Redmi Note 6 Pro dosya indirme sorunu..

Tamam Hocam deneyib yazıcam şimdi
  8. Xc0der

Yardım Redmi Note 6 Pro dosya indirme sorunu..

Arkadaşalar meraba arkadaşımın telefonunda şu sorunla karşılaşıyoruz. Play storeden büyük dosya indirerken yükleme 90 - 100% olmasına rağmen net kesilmesede indirme kesiliyor.. Yalnızca play marketdr oluyor sorun.. Defalarca hard reset yapdık ama yine aynı sorun...
  9. Xc0der

MIUI 11 Redmi Note 4/4X - Global Stabil - MIUI 11 V11.0.2.0 - NCFMIXM indirme bağlantısı

Bak hocam.. Paket bu https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.NCFMIXM/miui_HMNote4XGlobal_V11.0.2.0.NCFMIXM_83170d3e3a_7.0.zip
  10. Xc0der

MIUI 11 Redmi Note 4/4X - Global Stabil - MIUI 11 V11.0.2.0 - NCFMIXM indirme bağlantısı

Arkadaslar sorum su elle güncelleme paketi seçib yükledikde telefon sıfırlanırmı yoksa kalırmı belgelerim. Rom 1.5gb
  11. Xc0der

MIUI 11 Redmi 4/4x Miui 11

Meraba Arkadaşlar Redmi 4/4x kullananlar Miui11 Global dağıtılmaya başlandı oto güncelleme almayanlar bu adresden yükleme yapıb güncelleye bilirler https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.NAMMIXM/miui_HM4XGlobal_V11.0.2.0.NAMMIXM_eae1390b46_7.1.zip
  12. Xc0der

Soru Redmi 4x için ideal custom rom hangisi

Sorun diyil bro
  13. Xc0der

redmi 4x için yok ama romu birde ekran resimleri ata bilermisiniz
  14. Xc0der

Meraba Arkadaşlar nasılsınız.. Kendim Custom romları hep deniyorum. Sizce Redmi 4x için hangi rom daha iyi performans ve kullanimdan dolayı daha az hatalı
Üst Alt