xboycan kullanıcısının son içeriği

1. X

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.5 ] Android 11 - 21.9.27 OneOs İndirme Bağlantıları

Arkadaşlar oneos'ta bulunan widevine L1 lisansını masik roma portlama gibi bir şey mümkün müdür? Kullanım kolaylığı, hız, kamera vs masik rom bambaşka ama onda da L1 lisansı yok :(
  2. X

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.5 ] Android 11 - 21.9.27 OneOs İndirme Bağlantıları

Selam arkadaşlar hep söylediğimiz bir şey var ya hani " Cihazdan cihaza değişebilir diye " işte aynen öyle, neredeyse 3 haftaya yakın süredir oneos kullanıyorum ama ne eu stabil 12.0.2 deki keyfi ve hızı alabildim ne de masik p dekini.. Tek güzel tarafı netflix l1 lisansı olmasıydı...
  3. X

Sonunda dün gece ben de son sürümü kurdum çok deneyimleme şansım olmadı ama daha önce hiç başıma gelmeyen bir şey oldu ve viper4 kurduktan sonra mı tam dikkat edemedim normal kullanırken telefonun imei numarası silindi diye hata çıktı. Bende efs yedeği olduğu için paniklemedim tekrar twrp den...
  4. X

İlgine çok teşekkür ederim hocam. Talimatlara dikkat ederek akşam stabil 12.0.2 den direkt geçmeyi denerim umarım bazı arkadaşlardaki sorunları yaşamadan hallederim :)
  5. X

Arkadaşlar öyle güzel şeyler yazmışsınız ki artık eu stabil 12.0.2 de kalamam :) Kullanan arkadaşlardan tek ricam gelişmiş kamera modülü ( uzun pozlama, klon vs) ve viper4 bu romda sorunsuz çalışıyor mu? Ona göre şu farkı görmek isterim ben de :)
  6. X

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

Hocam cevabın için çok teşekkür ederim. Önceden ana kamerayla slow motion yapıyordum sanırım masik p roma geçince bu olay başıma gelmişti hatırlar mısınız bilmiyorum persist vs demiştiniz ben de deneme yanıla derken cihazı mahvetmiştim :) İş yerinde bir arkadaşımda mi note 10 lite var onda...
  7. X

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

Arkadaşlar 2-3 aydır çözemediğim bir sorun var. Slow motion moduna geçtiğimde eskiden ana kamera kullanılıyordu ve çok net görüntü alıyordum. Ancak 2-3 ay önce ne olduysa artık geniş açı kameraya geçiyor ve özellikle düşük ışıkta 120-240 veya 960 fps de fark etmeksizin çamur gibi bir görüntü...
  8. X

İlk sayfadaki eu 12.0.2 stabil sürüm hocam, kamera modülünün linki Miui12_Camera_20.8.6(4button).zip tek yaptığım magiskten yüklemek oldu başka bişey yapmadan sorunsuz açıldı bende..
  9. X

Whatsapp ta hocam, önce bildirim sesi gelmiyordu sonra bildirim gelmiyordu forumlardan benzer şikayet ve çözümlerini görüp uyguladım ama yine düzelmedi maalesef. En son durumda örneğin iş telefonumdan deneme mesajları gönderiyordum, süreden bağımsız kendi telefonumun ekranını ne zaman açarsam o...
  10. X

Merhaba, bir haftadır farklı farklı romlar yükledim izlenimlerimi paylaşmak isterim. - Eu stabil android 9 11.0.7 sürümü : Kullandığım en seri romdu, ancak bazı konularda güncel olmamasının eksikliğini hissettim. ( Galeri, Uzun pozlamalı kamera vs.) ve şarjı nedense çok hızlı tükeniyordu. - Eu...
  11. X

Merhaba hocam, bu ekran android 9 eu stabil 11.0.7 sürümüne ait. Sabah tekrar şarj ettim sonra kamera verilerini temizledim şimdilik normale döndü gibi ama ikinci sıradaki qrtr-ns nedir bilmiyorum ilk defa gördüm
  12. X

Teşekkürler hocam,akşama ilk fırsatta deneyeceğim. Bir sorun olduğunu tahmin ediyordum şimdi kesinleşti..Dün gece mesaj yazarken yüzde yüz ile şarjdan çıkardım az önce bir baktım yüzde dört kalmış hem de uçak modunda..
  13. X

Arkadaşlar merhaba, uzun süre eu beta 20.9.17 android 10 kullandım benim telefonuma göre en iyi şarj süresi bu romda idi ve 3 günde bir şarj ediyordum çok kullanmadığımdan ancak biraz kasıyordu, yorumlardan dolayı 5 gün önce android 9 eu beta 11.0.7 sürümüne geçtim. Akıcılık, fotoğraf kalitesi...
  14. X

Mod Mi Note 10/Pro Miui 12 Gelişmiş Kamera Modülü

Selamlar, aynen dedikleriniz gibi oldu araştırdım epey ve sonunda uzaktan yardım ile yükletince kamera dışında sorunum kalmadı gibi parmak izi de çalışıyor eskisi gibi.. Aslında iyi ki arka kapağı açmışım tabi kırmasam daha iyi olurdu ama şu edl point işleri kapağı açmadan olmazmış zira uzaktan...
Üst Alt