xazxaz10 kullanıcısının son içeriği

1. xazxaz10

Soru Bootloader kilidi kapatma

Kesin geçer demi safetynetten. Ona göre tekrar root atıcam.
  2. xazxaz10

Bl kilidini kapamadım. Her türlü format yöntemini ve romu denedim l1 alamıyorum bl kilidini kapatmak sıkıntı diye okumuştum.root attım safetynetten geçemedim bir türlü.
  3. xazxaz10

Merhabalar imei repairli bir cihazım var bir türlü l1 sertifikası alamadım. Bl kilidi açık root ile l1 sertifikası alabilir miyim yada bl kilidi kapatsam imei gider mi cihaz brick olur mu? Teşekkürler
  4. xazxaz10

Yardım Xiaomi VACUUM MOP PRO Kendi Kendine kapanıyor?

Anakart değişti sorun çözüldü.
  5. xazxaz10

Yardım Mi Vacuum Mop Pro uyku modu

2 kere servise gitti anakart değişti sorun çözüldü.
  6. xazxaz10

Servise gitti geldi lds sensörü değiştirmişler cihaz yine aynı sorun ile devam ediyor alalı 1 ay oldu 4 gün kullanabildik. Şarjı %100 olunca uykuya geçiyor bir süre sonra kendi kendine açılıyor belli bir süre geçiyor yine uykuya giriyor bu şekilde bir döngüde devam ediyor ne yapabilirim...
  7. xazxaz10

Güncelleme yapmadım direk cihazın geldiği sürüm ile kullanıyordum servise gönderdim cihazı bakalım ne diyecekler.
  8. xazxaz10

Bende de aynı problem var
  9. xazxaz10

Şarj istasyonuyla alakalı bir sorun değil sanırım wifi ile bağlantısı kesiliyor
  10. xazxaz10

Merhabalar cihaz temizlikten sonra şarj istasyonuna dönüyor ve şarj oluyor yaklaşık 3-4 saat sonra uygulamadan ne yaparsak yapalım cevap vermiyor üstünde hiç bir ışık yanmıyor. Haritada ise ZzZ şekilde uyku işareti çıkıyor. Son çare cihazı şarj istasyonundan alıp uzun süre kapatma tuşuna basarak...
  11. xazxaz10

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.2.0.RGGEUXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

merhaba india sürümü kullanıyorum mesajlaşma ve arama uygulamasının xiaomi ye ait olduğu için. bilen biri beni aydınlata bilir mi bu romda telefon uygulaması hangisi ve L3 telefon şuan kursam L1 gelir mi ?
  12. xazxaz10

Rom Redmi Note 8 Pro - Hindistan Kararlı V12.0.3.0.QGGINXM İndirme Bağlantısı

Teşekkürler 1607461247 Global sürüme gelen 12.0.5 güncellemesiyle aynı sanırım 1607461311 Bana şimdi güncelleme bildirimi geldi
  13. xazxaz10

Rom Redmi Note 8 Pro - Hindistan Kararlı V12.0.3.0.QGGINXM İndirme Bağlantısı

Ne gibi iyileştirmeler var acaba bilginiz var mı
  14. xazxaz10

Yardım Note 8 pro müzikler görünmüyor

Güncelleme felan mı geldi problem oluştu?
  15. xazxaz10

Duyuru Forum Rütbeleri ve Yükselme Kriterleri

Bilgilendirme için teşekkür ederim
Üst Alt