xargrax kullanıcısının son içeriği

1. X

Yardım Mİ 6 son gelen Android Pie Güncellemesi sonrası Şarj olmama sorunu

Benimde başıma geldi günlerdir uğraşıyorum.. Yazılımsal olduğunu düşünüp internette tavsiye edilen çoğu işlemi yaptım bi işe yaramadı.. Son olarak Elime bir toplu iğne alıp şarj soketinin içini temizledim, yetmedi şarj kablosunu değiştirdim.. Şu anda hiç bir sorun kalmadı.. Ben bu şekilde çözdüm...
  2. X

Sohbet "İzlemediysen yaşama" Oyunu

Uzun hikaye (2012) Yarının Sınırında (2014) Dark (2017) - (dizi devam ediyor.)
  3. X

Uygulama YoWhatsApp & GbWhatsApp Nedir ? Özellikleri ve Kurulumu

YOWA da bazı kullanıcılar banlanma sorunu yaşadı. uygulama geliştiricisi bu sorunu %99.99 çözdüğünü söyledi.. Geliştiricinin kendi sitesi ve son sürüm linki: YoWA Official Website - Download Latest Version V7.96 For Android FMWA (YOWA altyapısını kullanır) kullanıcıları için Geliştiricinin...
  4. X

Sohbet 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun (Madalya)

"19 Mayıs" şeklinde yazılır. "Boyun eğmeme" diye okunur..
  5. X

Uygulama Miui Tema Düzenleyici 6.1.25 Türkçe

" MIUINewThemeEditor_19.4.12_1555060252 " sanırım son versiyonu bu. bu sürümde ingilizce mevcut. fakat yinede türkçe olması çok daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. türkçeye çevirme çalışmalarınız var mı?
  6. X

Sohbet Windows 10 1903 Dağıtımı Hakkında

Kullanıcılar tarafından 1903 İS derlemesinin sıkıntılı olduğu söyleniyor.. Final sürümünün dağıtımının 10 mayısta yapılacağı konuşuluyor.. Format atmayı düşünenlerin biraz beklemelerini tavsiye ederim.. Yüklemek isteyenler için LTSB sürümü için kısa bir bilgi eklemek isterim. Windows...
  7. X

Madalya Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygı ile Anıyoruz...

“Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse, bilimi seçin” Mustafa Kemal Atatürk
  8. X

Mod Mi6 için iPhone X Gesture

Ayarlar /tam ekran hareketleri
  9. X

Mod Mi6 için iPhone X Gesture

globe romda da var ve sorunsuz şekilde çalışıyor..
  10. X

Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

Uygulama gizleme yok maalesef..
  11. X

Romu indirirken show expert Settings deyip oradan dolby nin tikini kaldırın.. Bu şekilde Romu tekrar indirip yükleyin.. Bende sorun bu şekilde çözüldü..
  12. X

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Anladığım kadarıyla buradaki ayarları soruyorsunuz.. Değilse, nerede olduğunu söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım..
  13. X

Benimde başıma gelmişti.. Romu indirirken stabil sürümde dolby uyumsuzluğu var.. Dolby tikini kaldırıp yeniden indirip öyle yükleyin.. Sorun çözülecektir.. En azından bende o şekilde çözüldü..
  14. X

1 haftadır Stabil sürüm kullanıyorum.. Merkezi saat dahil bütün özellikler sıkıntısız çalışıyor. Şarj tüketimi konusunda bana göre biraz cömert davranıyor. Yalnız Bu rom ile uyumlu çalışan dolby bulamadım.. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..
  15. X

Mod Status Bar XL (MIUI 10) Durum Çubuğu Saat & Pil & Şebeke adı boyutları büyütme

sayın hocam.. birde XL denedikten sonra memnun kalmayanlar için orjinal haline geri dönüş modunuda ekleyebilir misiniz?
Üst Alt