XanthiN kullanıcısının son içeriği

1. XanthiN

Yardım Mi band 4 garantisiz geldi.

Kasım 2019'da Trendyol üzerinden Nasa İletişim'den aldığım Mi Band 4 arızalandı, titreşimi çalışmıyor. Kutuya baktım garanti belgesi yok. Kendileri ile iletişime geçip nereye göndereceğime dair bilgi almaya çalışıyorum ama dönüş yapmıyorlar. Uğraşacağız bakalım.
  2. XanthiN

Rehber Mi Band 5 Orijinal Yazılımlar

Emoji paketini yüklemek derdime derman oldu teşekkürler. "ş, ç, ı, İ, ğ, ö, ü" gibi Türkçe karakterler artık düzgün biçimde görüntülenebiliyor. Firmware yükleyince meydana gelen yazıların küçülmesi olayı da olmadı. Lakin en temeller de dahil tüm emojiler halen "?" görünmekte. Yine de benim için...
  3. XanthiN

iOS'da 1.0.7.44 geldi. Eski versiyondaki Türkçe yama yok oldu. Cihaz güncellenince kendi kendine resmi sürüme mi dönmüş oldu? Kurulum anlatımında demişsiniz, şimdi yeni sürümde tam olarak napacağız? 1575571864 Benim tek derdim ç, ı, ş gibi Türkçe karakterler yerine "?" işareti gözükmesin...
  4. XanthiN

Öncelikle eline sağlık, sayende cihazı başarıyla Türkçe diline ve Türkçe karakter desteğine kavuşturdum. tincebiz Stok sürümü paylaşmışsın fakat bunlar dosya şeklinde, yani Firmware, Fonts vb yazmakta. Bu stok versiyonu da .bin'e çevirebilir misin? Böylece tıpkı hazırladığın modlu sürümü yükler...
Üst Alt