Xanthcial kullanıcısının son içeriği

1. Xanthcial

Rom Mi Note 10 Lite Pixel Experience Plus AOSP Custom Rom / Android 12.1

Ek olarak ofox 12 unofficial'de zip dosyalarini goremedim. O yuzden 11'e geri dusurmustum. Bu problemi baska yasayan biri var mi ?
  2. Xanthcial

3-4 gündür kullanıyorum, rom beklentimi karşıladı. 6 saat bekleme süresinde batarya kaybı %1-2 civarı buda MIUI 11deki bekleme süresine benziyor. Ekran süresi olarak ilk gün 8 aldım diğer günler 8 saatin üzerine çıktı. (%90 batarya sağlığım bulunmakta) Temmuz ayı güncellemesini kullanıyorum...
  3. Xanthcial

Güncelleme: wakelock telefonun boştayken uyumasını engelleyen bir şey var. 00.00-06.00 arası telefonu kullanmadığım zaman (wifi, bluetooth, konum, aod gibi özelliklerin hepsi kapalı) %20lik kayıp oluyor. Batarya çabuk bitiyor sanırım değiştireceğim romu.
  4. Xanthcial

3 gündür kullanıyorum hatayla karşılaşmadım. İlk kurulumdan sonra animasyonlar ve geçişler akıcı değildi sonra düzeldi. Ancak pil konusu endişelendiriyor, ilk gün 5-6 saat ekran süresi aldım sanırım zamanla oturacak. (MİUİ 13.0.2'de de 6 saat ekran süresi alıyordum)
  5. Xanthcial

Rom Mi Note 10 Lite Stabil ROM Önerisi

Maalesef bazı temalar ana sayfada akıcılığı acayip düşürüyor. Boyuttan mı yoksa yapandan mı kaynaklı bilmiyorum ama icon pack bile aşırı fark ettiriyor.
  6. Xanthcial

Soru Dot OS hakkında ve birkaç sorum var

Dot OS hızlı şarjı destekliyor mu?
  7. Xanthcial

Sohbet Mi Note 10 Lite Pil-Ekran Süreleri

Herkeste farklı sonuçlar oluyor bazıları çok kötü ekran süresi alırken bazılarının ki şaşırtıcı derecede fazla. Ben ortadayım maksimum 12 minimum 10 saat alıyorum hesaplara göre. Şarjda kalma süresi ve şarja taktığınız % bile etkiliyor ekran süresini
  8. Xanthcial

Oyun oynamıyorum, genellikle twitter youtube whatsapp telegram karışık şekilde kullanıyorum ama youtubede 1 saatten fazla içerik izlemiyorum. Karanlık mod, güç tasarrufu bluetooth konum mobil veri kapalı.
  9. Xanthcial

bendede böyle oldu maalesef %50ye kadar 8-7 buçuk saat ekran suresinden 7-6 buçuk saate geriledi
  10. Xanthcial

Rom Mi Note 10 Lite [UNOFFICIAL] Pixel Experience Plus Android 11

takipte kalalım bende kullanmayı düşünüyorumm
  11. Xanthcial

Bende daha iyi bekliyordum. Umarım 12.5le umarım düzelir.
  12. Xanthcial

Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

Yeni güvenlik uygulaması sürümüyle (4.7.x) bu düzeltilmiş sanırım internetten güncellemesini yükleyin öyle deneyin
  13. Xanthcial

İpucu IMEI Silinen ve Silinmeyen Durumlar (Snapdragon İşlemci Kullanan Cihazlar İçin)

Tamamdır teşekkür ederim uğraştırdım biraz , imei gitmesin yeter bana :D
Üst Alt