Xan2 kullanıcısının son içeriği

1. Xan2

Rom Fastboot Sorunu

Tamam, tamire baktirtacagim
  2. Xan2

Rom Fastboot Sorunu

Bypasslig bir durum yok ama, fastboot varsa, bypass kullanmanin bir etkisi olmaz
  3. Xan2

Rom Fastboot Sorunu

Bunu arkadaşlarda soyledi, ama ben iyice bakdim, rahat basiliyor, kılıfı çıkarıb iyice bakdım, iyi basiliyor, orginal magazadan aldığım gibi. Ama bilmem belki içinde basılı ola bilirmi 🤔 1633609556 Ben düşünüyorumda, Belki twrp kurulumunda, twrpi tam kurmak icin bir iki ayar var, onlari...
  4. Xan2

Rom Fastboot Sorunu

Merhaba, günlük durumuma bak Allah aşkına. Note 8 pro miui 11 kullanıyordum 1 hafta önce Pubg oynarken pili bittiği için telefon kapandı fişe taktığımda Fastboot ekranında açıldı, her yolu denedim açılmadı sonra, Format attım açılmadı, rom (miui 12.5) yükledim sonunda. Bir süre çalıştı sonra rom...
  5. Xan2

Rom Recovery rom Fastboot rom arasindaki fark nedir?

Şu an, custom rom kullanıyorum, pekde iyi değil o yuzden miuiye dönmek istiyorum, ama son sürüme degil, çünki bu custom romdan once son sürüm kullanıyordum, performans olarak iyi degil, gecikmeler var, ama telefonu ben 2019 aldığım ustunde gelen rom com iyi çalışıyordu, o romu bulum kuracağım...
  6. Xan2

Bir sorun olmazki? Twrpden yuklersem?
  7. Xan2

Hocam bir sorumda var, eyer romu fastboot olaraq indirsem buda 3.1gb Hocam bir sorumda var, eyer romu fastboot olaraq indirsem buda 3.1gb boyutunda olacak, sonra twrp kurarak romun 2.2 recovery versiyonu kursam olurmu?
  8. Xan2

Fikriniz tesekkur ederim hocam
  9. Xan2

Recovery rom ile Fastboot mod rom arsinda ferk nedir? mesala bir romun bir surumu recovery-de rom 2.2gb boyutunda oldugu halde fastboot icin 3+gb oluyor. nedir bunlar arasindaki var? Note 8 pro, eski surume gecmek istiyorum, andorid 10a ve miui 11e, rom dosyalari 2 tur geliyor recovery ve...
  10. Xan2

Rom Not 8 Pro custom rom Google hizmetleri sorunu

tesekkur ederim, sorunum gapps twrpden kurdugum zaman yasaniyirdu, hatani buldum. bu romda ozel internet browser var, bu browser internetden bir sey indirdigimiz zaman, dosyanin sonra .bin yaziyormus. bende bunu twrpden bulamiyordum, ve dusunuyirdumki herhalde zip dosyasi halinde kurulmuyor...
  11. Xan2

Rom Not 8 Pro custom rom Google hizmetleri sorunu

dotOS v5.2 romunu indirdim 943 mb, sorunsuz sekilde acildi. Ama icinde google hizmetlerinin hic biri yok, sitelerden yuklemek istedigimde acilmiyor, durduruldu yazarak kapaniyor, ne yapa bilirim?
Üst Alt