xalo19.2019 kullanıcısının son içeriği

1. X

Çözüldü This MIUI version can`t be installed on this device" sorunu.

Tekrar selamlar ve iyi günler memlekete gitme fırsatım oldu. Ben cesaret edemedim dediğiniz yöntemi yapmaya.Fakat memlekette box (hangi model box olduğunu bilmiyorum) kullanarak (arka kapak açılarak cımbızla edl mod üzerinden) telefonumu unlocked edebildim özel bir teknik serviste ücret...
  2. X

Tekrar iyi akşamlar. Dediğiniz konuyu okuyup yapılan gibi yaptım fakat hata verdi. Sizden ricam eğer bir çözüm yolu varsa ne yapabiliriz? Teşekkürler... 1572714385 Tekrar iyi akşamlar. Dediğiniz konuyu okuyup yapılan gibi yaptım fakat hata verdi. Sizden ricam eğer bir çözüm yolu varsa ne...
  3. X

Yurtdışından bana bir Redmi note7 geldi. Bunun Miui güncelleme uyarısı geldi. Bende güncelleyeyim dedim. Bunu unlocked ve Twrp yüklü olarak aldım. Fakat telefon açıkken 784mb güncelleme dosyasını indirdim. Yükleyeyim dedim fakat yeniden başlat uyarısı (dosyayı indirdikten sonra) ile Telefonu...
  4. X

Yardım This MIUI version can`t be installed on this device" sorunu.

. 1572276707 Sn.Admin yardım talebimi yanlış olarak ilk buraya yazmıştım fakat bunu silemedim. Yardım bölümüne yeni konu açtım bunu silerseniz sevinirim. Saygılar...
Üst Alt