x360 kullanıcısının son içeriği

1. X

Yardım Endonezya romlarındaki VoLTE sorunu

o zaten yapılı. ayarlarda da gözüküyor. allah allah..
  2. X

Yardım Mi 11 lite imeı sonrası kamera sorunu

Arkadaşlar bende de kamera sorunu oluyor ayrıca volte de yok elle tuşlayarak ayarlamak gerekiyor. Endondezya romu. Bu NONHLOS.bini indirsem olur mu? 1675985074 Denedim hocam olmadı bende de. Endonezya 13.0.5 kullanıyorum. 1675985192 NV Data corrupted'a attı sonra eskisine çevirdim.
  3. X

Yardım Endonezya romlarındaki VoLTE sorunu

Mi 11 Lite telefonumda aylardır çözemediğim sorundur. Yok arkadaş volte çalışmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? NON-HLOS.bin editlemeyi söyleyenler olmuş başka konularda ama nasıl olacağını anlamadım.
  4. X

Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

Arkadaşlar selam. Ben de Mi 11 Lite var. Zannedersem Endonezya Romu yüklü 12.5. MBNConfig ayarlarına girdiğimde o Vodafone Turkey gibi şeyler yok. Onları eklemem gerek sanırım. Nasıl eklerim? Veya başka bir yol var mı? 1636068812 Ayrıca Sub0 ve Sub1 de Inactive yazıyor.
  5. X

MIUI 12.5 Mi 11 Lite 4G Volte çalışmıyor.

Arkadaşlar Mi 11 Lite cihazımda Volte çalışmıyor. Ne yapmam gerek? Her şeyi denedim ancak olmadı. Cihaz Rootlu ve zannedersem Endonezya Rom'u var.
Üst Alt