x-tuner kullanıcısının son içeriği

1. x-tuner

Soru Aosp tabanlı romlarda dokunmatik çalışmıyor

Selamünaleyküm arkadaşımın telefonuna aosp tabanlı rom kurduğumda bazı romda dokunmatik çalışmıyor bazısında sapıtıyor miui roma döndüğümde ve twrpde dokunmatik sıkıntısız çalışıyor nasıl çözüm üretebilirim
  2. x-tuner

MIUI 12.5 [v4 EKLENDİ!] Herkesin beklediği Çin tabanlı Türkçe Rom 9T Pro/K20 Pro MIUI VN v12.5.5.0 China Stable

Selamünaleyküm Lim0n hocam linkleri yenileme şansın var mıdır?
  3. x-tuner

Rom Mi 9T Pro/K20 Pro MIUI 11 MIUI Pro 20.2.27 (Android 10)

Hızlı cevap için teşekkürler hocam çözmüşlerdir diye umuyorum hafta sonunu bekleyip kurup deniyecez şu prodaki özelleştirmeler başka romda da olsa keşke
  4. x-tuner

Rom Mi 9T Pro/K20 Pro MIUI 11 MIUI Pro 20.2.27 (Android 10)

Hocam paylaşım için teşekkürler widevine l1 mi l3 mü kontrol edebilirmisiniz
  5. x-tuner

Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

Mi 9t proya 11.0.5 yükledim arada donup yeniden başlatıyor bu sorunu yaşayan var mı?
  6. x-tuner

MIUI 11 [ Android 10 ] Redmi K20 Pro / Mi9T Pro Mi Room Stabil V11.0.8.0. QFKCNXM

Furkan Bektaş hocam deneyebildiniz mi
  7. x-tuner

MIUI 11 [ Android 10 ] Redmi K20 Pro / Mi9T Pro Mi Room Stabil V11.0.8.0. QFKCNXM

https://mega.nz/#!F4tEXIqD!elC22gAKbQEH3ld6VNUZcLAdAWATkQ-8ffe7YnyyQQc Buradan aldım linki [Magisk Module] Widevine L1 FIX on CUSTOM ROMS MIUI [MI 9T/K20]
  8. x-tuner

Eyvallah hocam sağolasın magiskte patch vardı sanırsam çözüm sağlarmı ona göre miuiproya bağış yapacam
  9. x-tuner

Selamünaleyküm arkadaşlar ms eu pro eaa romlarından birisni kurarsak drm sertifaksında bir değişiklik olur mu? Cihazım l1 l3e dönüşürmü
  10. x-tuner

Rehber ARB Aktif Cihaza Global Rom / ARB Pasif Cihaza ARB Aktif Etmeden Global Kurulum Yöntemi

Hocam çok teşekkür ederim sabah sabah başınızı şişirdim Allah razı olsun saynizde gönül rahatlığıyla işlem yapıcam hayırlı günleriniz olsun
  11. x-tuner

Rehber ARB Aktif Cihaza Global Rom / ARB Pasif Cihaza ARB Aktif Etmeden Global Kurulum Yöntemi

İlginiz için teşekkürler hocam içim rahatladı kuracağım cihaz benim değil baya bi çekimserdim şimdi rahat rahat kurabilirim birde global modem konusu var ama kaldırılmış zannedersem bi bilginiz varmıdır
  12. x-tuner

saliharda Hocam kafam karıştığı için bi soru sorucam çin stable cihaz arb aktif eu beta kurabilirmiyiz
  13. x-tuner

Yardım Ses problemi

Yapacak bişey yok o zaman bizde şu epic romu denemiş oluruz yola çıkıcam çok büyük sorun oldu benim için ilginiz için teşekkürler
  14. x-tuner

Yardım Ses problemi

Merhaba arkadaşlar bugün telefon MIUI Global 8.5 Kararlı 8.5.1.0 ( NCAMIEG ) sürümüne güncelleme aldı ve kulaklık sesi çok düştü kalitede yok oldu düzeltmenin bir yöntemi var mı yada root ile ses yükseltebilir miyiz?
Üst Alt