Wrongdoer kullanıcısının son içeriği

1. W

Yardım Poco x3GT miui13 problemleri

Yokmuş hocam. Bu öneriyi okuduğumda sadece bellek uzantısını kapattım ve daha iyi çalıştığını görünce öneriyi tam haliyle paylaşmak istedim.
  2. W

Rom POCO X3 GT (chopin) – Türkiye Kararlı Android 12 V13.0.1.0.SKPTRXM

Geliştirici seçeneklerinden MIUI optimizasyonu kapatın. Bellek uzantısını kapatin, bu şekilde telefon daha iyi çalışıyor diye yazılmış
  3. W

Yardım Poco x3GT miui13 problemleri

Geliştirici seçeneklerinden MIUI optimizasyonu kapatın. Bellek uzantısını kapatın, telefon daha iyi çalışıyor olacaktır
  4. W

O sorun nedir hocam, varsa da henüz yaşamadım
  5. W

Ufak bir güncelleme, telefonu formatlamadım aynen kullanmaya devam ettim. Bu kasma ve yavaşlık durumu git gide azaldı. Şuanda miui13 iyi çalışıyor diyebilirim. İlginç bir şekilde yazılımın oturması uzun bir süre alıyor.
  6. W

OTA dan iki gun once guncelleme geldi ve yukledim. Arayuzdeki ufak takilmalar oluyor, bazen telefon kisa sureli kasmaya basliyor. Eskisi gibi %100 akici bir deneyim yok, %80 akici diyebiliriz. Birde en cok dikkatimi ceken outlook uygulamasini aktif kullaniyorum, uygulama cok kisa bir sure...
  7. W

Soru Ekran beyaz rengi

Sorun chromedan kaynaklaniyor. Chrome kullanirken ekran sarariyor ve ekran kilitleyip acmadan duzelmiyor. Bunun olmamasi icin chrome acin arama barina chrome://flags yazin ve acilan erkanda #dynamic-color-gamut aratip disable yapip kaydedin artik chrome kullanirken ekraniniz sararmayacaktir
  8. W

Soru Band 20

Hocam ne durumda kapandimi 2.hat ?
  9. W

Mod Dolby Atmos V5 (01.01.2020)

Normal kulaklik ile muhakkak fark yaratiyordur ancak benim merak ettigim bluetooth kulakliklar icinde fark yaratiyor mu ?
  10. W

Rom Mi 9 Se Avrupa (EEA) Kararlı v11.0.4.0 QFBEUXM İndirme Bağlantısı

Genel olarak stabilite cok iyi ancak vlog modunde vidyo cekildiginde kaydedilmeden onizlemesini izlediginizde sizlerde de ses donarak kesik kesik mi cikiyor ? Android 10 geldiginden bu sorunu bazen arama geldiginde de yasiyorum zil sesim donarak ve kesilerek calmaya basliyor. Hardreset miflash...
  11. W

Yardım Android 10 ile gelen takilmalar

Merhaba arkadaslar andorid 10 guncellemesini ota uzerinden kurdum ve cihaz genel olarak hizlandi ancak bazi animasyonlarda rasgele takilmalar oldugu icin cihazi twrpden formatlayip global midrn global eu gectim. Ancak durum hala ayni cihaz eskisine gore daha hizli ancak animasyonlar hala sacma...
Üst Alt