Woxly kullanıcısının son içeriği

1. Woxly

Yardım mesaj uygulamasından atma

sağolun hocam sorun çözüldü iyiki varsınız teşekkür ederim
  2. Woxly

Çok teşekkürler hocam sağolun yardımlarınız için
  3. Woxly

Xiaomi Telefonumda kendi mesaj uygulaması girdiğim zaman atıyor bir bilgisi olan dostlarım arkadaşlarım yardım ederse çok sevinirim
  4. Woxly

Yardım mi band 3 bağlanmıyor

hocam aynen attığın gibi ama benimki bağlanmıyor bu sebepten about kısmında fabrika ayarlarına dön seçeneği çıkmıyor
  5. Woxly

Yardım İşlemci sıcaklığı ölçen uygulama?

cpu-z kullanabilirsiniz
  6. Woxly

Soru Kırık arka cam poco f2 pro

iyi forumlar öncelikle aldığınız cihazın garantisi bitti mi yoksa hiç yokmuydu eğer türkiye kayıtlı bir cihaz değilse yani imei kaydı yoksa bakmazlar diye tahmin ediyorum
  7. Woxly

Çözüldü Cihazım redmi note 7 internet simgesini değiştirebilir miyiz

internet simgesi derken mobil veri simgesi mi yoksa wifi simgesi mi?
  8. Woxly

baktım fakat fabrika ayarlarına dön diye bir seçenek yok
  9. Woxly

aldığım ilk ay kullanmaya başladım gayet iyi bir şekilde performans verip çalışıyordu sonra yaklaşık 2-3 ay civarı takmadım mi fit uygulamasına da baya bir güncelleme gelmişti güncelledim mi fit uygulamasını fakat mi band 3 bağlamaya çalıştığım zaman cihazı bulmuyordu ya da bulsa bile cıhazı...
  10. Woxly

Çözüldü Kilit Ekranımda Bildirimlerin İçeriğinin Görülmesini Nasıl Engellerim?

ayarlar kilit ekranı bildirimlerinden yapabilirsiniz
  11. Woxly

Yardım mesaj gönderiliyor sorunu

hocam yardımlarınız için teşekkür ederim kolay gelsin
  12. Woxly

hocam yazdığınız için öncellikle teşekkür ederim fakat google mesajları varsayılan mesaj uygulaması yaptığı için sistemin kendi mesaj uygulaması açılmıyor
  13. Woxly

geçtiğimiz günlerde mi mesaj kullanırken googlenin mesaj programını tavsiye etti yükledi bu sorunu ben değil bir arkadaşım yaşıyor googlenin mesaj uygulaması yüklendi varsayılan mesaj programı olarak atadı ondan sonra mesaj göndermeye çalışınca gönderiliyor yazıyor mesaj karşı tarafa geliyor...
  14. Woxly

Yardım Kulaklık Tarafını Kapama Uyarısı Ve Arama Sorunu

onu siz geri bildirim uygulamasından yetkililere gönderin bende aynısını yaptım inşallah en kısa sürede çözülür
Üst Alt