Woofgoo kullanıcısının son içeriği

1. W

Çözüldü Çağrı Bekletme - Pixel experience 13 ve crdroid 10.2

Sorun operatör kaynaklıymış, müşteri hizmetleri aktif etti
  2. W

Çözüldü Çağrı Bekletme - Pixel experience 13 ve crdroid 10.2

Merhaba, 4 aydır pixel experience 13+ ( android 13) kullanıyordum. Çağrı bekletmeyi aktif hale getirmeme rağmen aramaları bana bildirmiyordu. Dün Crdroid 10.2 ( android 14) kurdum. Aynı sekilde çağrı bekletmeyi aktif hale getirmeme rağmen aramaları bildirmiyor. Karşı tarafa aradığınız kişi...
  3. W

Rom Pixel Experience 13 Official (Stable)(mi8se)

Eşimin telefonuna kurdum, yaklaşık 4-5 gündür sorunsuz kullanıyor. 10.3.1.0 dan geçiş yaptım. Modem dosyasını da sideload ile rom attıktan hemen sonra flashladım. Gcam olarak MGC_7.6.008_Parrot043_V7 bunu kurdum. Fix vs yapmadan çalışıyor. Miui nin galeri uygulamasına çok alışmışız onun...
  4. W

o kadar uğraştım. Çözümü modem dosyasının ismini değiştirerek buldum. Android ile başladığı için sorun çıkarıyordu herhalde. mi_8se.zip yapınca düzeldi.
  5. W

ilk kurulumda modem dosyasını sideload yapmayı atlamışım. pe13+ kurdum. kurulumdan sonra recovery içerisinden sideload yapmak istediğimde adb nin özelliklerini açıklayan cevap veriyor her seferinde. cihaz normal açılınca adb yi kullanarak recovery moduna girebiliyorum. ancak recovery de cihazı...
  6. W

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

10.3.2 iyi yorumları okudukça telefonu güncelleyemiyorum. :D kaldım öyle. Yeri değil ama 10.3.2 için sorunsuz gcam öneriniz var mıdır?
  7. W

Uygulama Mi8se modelinde çalışan kur kullan GCAM

2-3 resim çektikten sonra donmaya başlıyor. Çözümü var mıdır? Miui 10.3.2.0
  8. W

Soru Sizce hala Mi8 Se alınır mı?

Nerede gördünüz bu bilgiyi?
  9. W

İzmit - Gebze merkeze yakın. Şehir merkezinde sorun çıkarmaması gayet normal. Önemli olan kapsama alanının geniş olması.
  10. W

B20 sorun olmaz yazan arkadaşlar telefonu 3g de mı kullanıyor 4g de mi? 1 yıldır kullanıyorum, hat Turkcell. 4g kullanımım 1 haftayı bulmamıştır. Sürekli 4g 3g geçişi olmasın diye 3g de kullanıyorum.
  11. W

Mod Mi8 SE Android 9 Gcam

10.3.1.0 kullanıyorum. Fixsiz kurdum, ancak 3.resimden sonra kilitlenme bunda da var. Nasıl çözüm bulabilirim? Mi8se için gcam konuları çok geride kalmış. Mi9se için olanları denedim, onlar direk donarak çalışıyor.
  12. W

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Açıklamalar için teşekkürler. Hangi twrp yi kuralım?
  13. W

Soru Eu stabil önceki sürüme dönme

Twrp üzerinden direk 10.2.2.0 kurun Kurma işlemi bitince son ekranda format cache dalvik vardı sanırım onu yapın. Telefonu tekrar başlatın, Bu şekilde yaparsanız uygulamalar silinmez.
  14. W

Yardım Batarya omru

Hafta içi iş yerinde çekim gücü 4g yok denecek kadar az, 3g ise 3-4 çubuk arası değişiyor. 24 saatlik döngüde 4-5 saat ekran süresi veriyor. Hafta sonu evde tamamen 3g açık, yüzde 90 wifi ağına bağlı. Şu anda 26 saat bekleme süresi Kalan pil %47 Ekran açık kalma 3sa30dk Oyun ve sosyal medya...
  15. W

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Ekran sürem çok kötüydü yaklaşık 4 saat ve en önemlisi ahizede yüksek seste cızırtı var. Cızırtı Sürümden mı kaynaklı yoksa yazılımsal mı bilemedim.
Üst Alt