wonux kullanıcısının son içeriği

1. W

Yardım Note 10 5G hangi romu kurabilirim?

teşekkürler hocam sanırım bu telefonda twrp sıkıntılıymış, imei yedeğini nasıl alabilirim? 1685638892 veya custom rom atsam imei gider mi?
  2. W

Yardım Note 10 5G hangi romu kurabilirim?

Merhaba model vs aşşağıda ki fotoğraflarda yazmakta. telefon kasıyor rom yüklemek istiyorum ama hangisini yükleyebilirim? hangisini tavsiye edersiniz? rom atarken imei gider mi? teşekkür ediyorum
  3. W

Rom [RN8Pro] crDroidAndroid 9.5 [Android 13] Tim Support 10/03/2024 | [AOSP]

normal crdroid 3 5 gündür yanıt vermiyor hataları ile kafa yediriyordu şimdi bu çıktı iyice kafayı yedim :D tim abinin yaptığını kurdum şu an hocam
  4. W

hocam ben 5dk önce güncelleme kısmından crdroid 9.2 indirip güncelle dedim twrp attı güncelledi vs. şimdi reboot atmaya çalıştığımda twrp atıyor sürekli ne yapabilirm acaba
  5. W

crDroid i kendi sitesinden yuklemistim bi kac ay önce 9.2 15 Subat guncellemesi varmis simdi fark ettim, bu ayni mi simdi farkli mi anlamadim :D
  6. W

Soru Aosp rom önerisi?

yukledim yazdim ya hocam PE plus yukledim su an o var evo veya cr gecmek istiyorum
  7. W

Soru Aosp rom önerisi?

yukledim hocam ama hic ozellestirme yok sanirim crdroid veya evo gecicem gibi, tekrar firmware yuklemem gerekiyor mu
  8. W

Soru Aosp rom önerisi?

hocam başka custom rom dan nasıl geçebilirim buna illa miui mi yüklemem gerek ilk?
  9. W

Soru Aosp rom önerisi?

Plus mu normal mi indirmeliyim hangisi daha iyidir
  10. W

Soru Aosp rom önerisi?

Note 8 Pro için stabil güzel bir A13 rom öneriniz var mı?
  11. W

Soru Pil & Performans Odaklı ROM

Pil & Performans Odaklı bir rom önerebilir misiniz?
  12. W

Rom [RN8Pro] 12/09/2022 [12.1] EvolutionX v6.7 | Begonia [UNOFFICIAL] [AOSP] (Aşırı Tavsiye Edilir)

teşekkürler indirip deniyicem birazdan 30gb fotograf ve videonun yedeğini alıyorum :D
  13. W

Rom Sorunsuz Custom Rom Önerisi

bende crdroid harici custom rom önerisi bekliyorum
Üst Alt