wOBUNAGA kullanıcısının son içeriği

1. W

Yardım Mi 8 lite MIUI 12 Animasyon Sorunu

Mi 8 lite cihazımı bugün miui 12 ye güncelledim herşey güzel fakat uygulama açılış animasyonları youtubeda gördüğüm gibi değil eskisiyle nerdeyse aynı. Acaba ben bi ayarımı kapattım diye şüpheleniyorum yoksa normal midir yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler
  2. W

Çözüldü Mi 8 lite global rom zip

Global sanırım teşekkürler bu arada zipi silsem bi sıkıntı olurmu baya büyük bir boyutu var
  3. W

Çözüldü Mi 8 lite global rom zip

Merhabalar öylece telefonda gezinirken karşıma mi 8 lite global rom dosyasi cikti acaba bu telefon çin uyumlu olup sonradan rom yüklenmiş olmasın tedirgin oldum. Teşekkürler.
  4. W

Yardım Kılıfın Yeterliliği

Sıkıntı değil yenisini alırım bu durumda teşekkürler
  5. W

Merhabalar önerilerinizi inceledim fakat pek içime sindiğini söyleyemem tasarımın ölmemesi açısında şöyle bir tercihte bulunmak istiyorum: https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-8-lite-kilif-anti-shock-koseli-seffaf-silikon-kilif-cam-ekran-455435137
  6. W

Bu kılıflar çok kaba duruyor başka bir silikon kılıf önerebilir misiniz şimdiden teşekkürler
  7. W

Merhaba arkadaşlar daha yeni mi 8 lite aldım ama içinden çıkan kılıfta, telefonu bir yere koyduğunuz zaman kamera masaya sürtüyor bunun ne kadar zarar verip verebilceğinden emin değilim sizce içinden çıkan kılıf yeterli mi ?
Üst Alt