Winsome kullanıcısının son içeriği

1. W

Rehber Oneplus Nord Twrp

Hocam çok sağollasın yaptım. Artık cihazım rootlu sayende.
  2. W

Rehber Oneplus Nord Twrp

3. W

Rehber Oneplus Nord Twrp

Bootloader açtım ama root yapamadım cok uğraştım. kolay yontem varmıdır.
  4. W

Rehber Oneplus Nord Twrp

Arkadaşlar çok güzel anlatım elinize sağlık 8T için böyle sade aynı işlemler varmı
  5. W

Yardım MIUI 12 Makro Çekim Sorunu

Aynı sorun bende de var. beklemeye devam bakalım. Android 11 yükledim. telefon pert oldu. eski sürüme geri döndüm.
  6. W

Rehber Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro - Magisk ile Root

Arkadaşlar burdaki işlemi yaparken Magisk dosyasını indirmemize gerek yok mu ? otomatik mi herşey
  7. W

Rom [Android 11] [İlk Sürüm] Mi 10 Pro Global Kararlı V12.1.2.0.RJAMIXM İndirme Bağlantısı

Kusura bakma bilmiyordum. telefonu bu şekilde kuıulmuş aldım. hangisi iyidir hangisini kullanmam gerek açıkcası bilmiyorum.
  8. W

Rom [Android 11] [İlk Sürüm] Mi 10 Pro Global Kararlı V12.1.2.0.RJAMIXM İndirme Bağlantısı

Şuan bendeki sürüm MIUI 11 V11.0.18.0.QJACNXM ama türkçe ve google var. bu şekilde aldım ??
  9. W

Sağollasın Hocam. Çin sürümü kullanmamın bi sakıncası eksiği varmıdır Globale göre versiyona göre
  10. W

Hocam çin recovery romunu nereden indireceğim ?
  11. W

arkadaşlar bende çin sürümü yüklü. globale geçmem şartmı? ve twrp yüklü normal güncelleme yapamıyorum. twrp üzerinden yüklemek için dosyayı nerden indireceğim?
  12. W

Yardım Mi 10 vs Mi 10 Pro ? Yardım..

Çok Sağol hocam..Kralsın.
  13. W

Yardım Mi 10 vs Mi 10 Pro ? Yardım..

Merhaba arkadaşlar, Mi 10 mu yoksa mi 10 promu sizce? çok fiyat farkı yok galiba aralarında. hangisini almam gerekiyor degecek fark varmı acaba? Ayrıca cihazların global olduğunu nasıl anlarım ? Şimdiden çok sağolun...
Üst Alt