winboss kullanıcısının son içeriği

1. winboss

Yardım Şebeke problemi

Bende 11t var global rom vardı Endonezya romu yükledim şebeke sorunu yaşamıyorum yurtdışı kayıtsız cihazlarda olan bir sorun gidip telefoncuya IMEI attirirsaniz orjinal IMEI dese bile şebeke problemi oluyor garantili orjinal bir cihaz her zaman daha iyidir ben çok memnunum cihazdan tavsiye...
  2. winboss

Yardım Rom

Poco X3 NFC Endonezya mi yoksa EEA rom mu daha iyi ve ayrıca miui SMS ve telefon uygulaması Endonezya romunda varmı yoksa yine Google mu
  3. winboss

Soru Xiaomi Note 9 pro miui 12 rom olan var mı?

Yok hocam note 9s Hindistan ve Türkiye rom aldı prodan ses yok şimdilik ama bu ay 15inden sonra başlayabilir benim tel note 9s Era rom var ben bile beklemekten sıkıldım artık sabrediyorum
  4. winboss

Rom Redmi Note 9S Global Kararlı V11.0.11.0.QJWMIXM İndirme Bağlantısı

Bl kilidi aciksa miflashtollv2 programından hindistan rom yükleyebilirsin forumda nasıl yükleneceği konusunda rehber konu açılmıştı sanirim
  5. winboss

Rom Redmi Note 9S Global Kararlı V11.0.11.0.QJWMIXM İndirme Bağlantısı

Hocam 11.05 sürümünü yükleme zaten onun üzerine 11.08 sürümü çıktı aynı zamanda yaklaşık 10 gün önce miui12 geldi şu an halen dağıtılıyor miui12 yükle daha iyi olur güncel twrp den yükleniyor zip olarak kolay gelsin
  6. winboss

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Bir madalya da ben istiyorum hocam sağlıcakla kal
  7. winboss

MIUI 12 Xiaomi redmi note 9s MIUI 12

Arkadaslar an itibari ile redmi note 9s MIUI 12 gelmiştir hindistan rom 755 mb
  8. winboss

Yardım redmi note 9 pro ölü pixel

İyi akşamlar hocam geçmiş olsun bu arada cihazı sıfırlayıp temiz kurulum yapın deneyin olmadı garantiye yollayın sonuçta hata sende değil Xiaomi düşünsün
  9. winboss

Yardım note9 pro india modeli rom hakkında

Hocam xiaomiupdater adresine bak orda arama kısmında note 9s yaz giriş yap her ülkenin romu var orda ama bl kilidi açıksa eğer India yani hindistan rom yükle daha stabil pil daha dayanıklı MIUI 12 önce hindistan alıcak zaten bende aynı cihazı kullanıyorum takildigin yer olursa yardım ederim
  10. winboss

Soru Note 9 pro için Mui 12 varmı

Note 9s ve pro ikiside alıcak hocam tartışmaya gerek yok okurken güldüm ya cidden bir android üç de arayüz güncellemesi alıcak örneği redmi S2 bakabilirsin MIUI 10/11/12 yi alıyor şimdi Çin'de aldı zaten sana ben piunikaweb adresini öneririm gerçi forumda herkese gösterdim ama hala aynı sorular...
  11. winboss

Yardım note9 pro india modeli rom hakkında

Hocam curtana note 9s joyuse olan note 9 pro aynı zamanda note 9s modeli Hindistan'da pro olarak geçerli QJW olarak başlıyorsa senin cihaz o note 9s eğer QJZ olarak başlayan bi romsa senin cihaz o zaman note 9 pro dur
  12. winboss

Olur mu öyle şey hocam note 8 note 7 bile alıcak note 9s/pro da alıcak 1 android 3 de arayüz güncelleme alıcak örneği redmi S2 de bu üçüncü arayüz yanlış bilgilere kapilmayin
  13. winboss

Testler sona ermiş hocam piunikaweb adresini hafta içi sık sık kontrol et yakında gelicek
  14. winboss

Soru Redmi Note 9S MIUI 12 Alacak mı

MIUI 12 telegram yaz Google a ilk çıkan sayfada kontrol et orda belirli aralıklarla rom paylaşımları oluyor bazen lansman tarihleri bile yaziyo şu şekilde t.me › miui12_official Web sonuçları MIUI 12 Official – Telegram gün aşırı buraya uğra sana faydası olur
Üst Alt