wildwachsend kullanıcısının son içeriği

1. wildwachsend

Rehber Xiaomi 13 (Fuxi) KernelSU ile Root Yetkisi Alma

hocam 30. mesajda bir arkadaş öyle yazmış. sizde duruyormu ?
  2. wildwachsend

hocam selamlar twrp yüklü. 5.14.74 ü direk twrp den flaslamam mı lazım ? birde sanırım twrp gidiyormuş. flasladıktan sonra tekrar twrp kurmamda sorun olur mu
  3. wildwachsend

Arkadaşlar selamlar EU 14.0.31.0 sürüm var. KernelSU uygulamasını kurdum fakat kafam karıştı sitesinden hangi kerneli indireceğim ? Twrp yüklü bu arada
  4. wildwachsend

Soru Rom atacağım IMEI gider mi?

Bootloader açıkmı hocam ? açıksa miflash üzerinden clean all yapın sadece. clean and lock seçmeyin. imei gitmez bu arada. mi 12 var, twrp,root, miui den hyperos a geçtim gitmedi.
  5. wildwachsend

Yardım Mi 12 imei sorunu

Facebook'da Sezer Şimşek yapıyor 3 adet mi 12 yaptırdım sorunsuz.
  6. wildwachsend

Soru HyperOS sürümü mü ?

hocam selamlar, verilerim google one yedeğinde var fakat geri yükleme tam nasıl oluyor ? üstün körü kurcaladım ama beceremedim.
  7. wildwachsend

Diğer Qpst ve IMEI Repair

Çok teşekkür ederim hocam sağolun
  8. wildwachsend

Telefoncular trtools yada dft tarzı programlar ile atıyorlar hocam fakat bende ne yazık ki yok Umarım açılır hocam bl kilidi. Mi 12 de var esasen daha ulaşmadı; direnç işlemini yapan arkadaş da olur dedi ama dosyalara zarar vermekten korkuyorum. Twrp ile modem vs yedeği. Qpst ile Qcn Yedek...
  9. wildwachsend

Selamlar, mi 13 cihazıma direnç sonrası 1 sim Repair edilip gelecek BL kapalı. Ben Bootloader açtığımda IMEI numaraları gidecek fakat qpst ile snapdragon 625 li cihaza IMEI Repair yapılıyordu root atıp. Mi 13 dede dirençten sonra Qpst ve Qfil aracılığı ile IMEI Repair yapılırmı acaba ? Yoksa...
  10. wildwachsend

Soru Xiaomi 12 BL kapalı Qcn Yedek

Bende heba olmasın diye bilmediğim birşeye girişemedim hocam ne yazık ki. Anladım hocam sanırım kendimizin yapacağı birşey değil. Teşekkür ederim hocam ücreti nedir bu işlemin
  11. wildwachsend

Soru Xiaomi 12 BL kapalı Qcn Yedek

Arkadaşlar selamlar. Xiaomi 12 IMEI repair yapılmış şekilde satın alacağım bl kapalı. Ben bu cihazda bl açacağım farklı rom vs için. Fakat bl açtığımda IMEI gideceğini Xiaomi 13 de tecrübe etmiş oldum. Bl kapalı cihazda Qcn yedeği nasıl alabilirim ? Nette eng rom var fakat sanırım edl açılması...
  12. wildwachsend

Çözüldü K60 kasma donma ses ve şebeke problemi

olmadığını bilerek yazdım zaten
  13. wildwachsend

Çözüldü K60 kasma donma ses ve şebeke problemi

k60 ı çok ücra olmasada şehir dışına uzak yerde kullanıyorum. çalıştığım kurumda Turkcell harici çok çekmiyor, hattım Turkcell ve sıkıntısız kullanıyorum. Eve geldiğimde de wifi ye otomatik bağlanıyor. Eu rom kurulu, hiç sorun yaşamadım.
  14. wildwachsend

Soru Xiaomi 13 Cihaz ve Direnç Deneyimleri

Dirençli olarak 20 gün kadar kullandım, hiç sorun yaşamadım nfc vs kullandım. fakat oyun oynamadım. Şarjı da sosyal medya banka konuşma vs 1 günü rahat çıkarıyordu.
Üst Alt