whom kullanıcısının son içeriği

1. W

Rehber Mi5 Global Stable 9.5.3.0'a Güncellemeyin

Miui.com da da aynı sorunu yaşayan kişiler olmuş. Konunun birisinde bana da gelen 122mb lık güncellemenin ekran görüntüsü mevcut. Güncelleme boyutuna aldanıp bir kaç küçük sorunu fixlemişlerdir diye düşünüp çekinmeden kurmuştum. Sonra bütün gece miflash ile bir önce ki sürüme dönüp uygulama...
  2. W

Rehber Mi5 Global Stable 9.5.3.0'a Güncellemeyin

Aynı güncelleme bana da 122mb lık dosya olarak gelmişti, bir kaç hata düzeltmesi olarak gözüküyordu. Kurduktan sonra telefon zorla açıldı ve açıldıktan bir dakika sonra kendiliğinden resetlendi ve açılış ekranında resetlenip durdu. Konuyu açan arkadaş gibi ben de mi flash ile son stabil sürümü...
  3. W

Rehber Xiaomi Mi 5X için TWRP ve EU Rom Kurulumu

Son sürüm linkiniz yanlış, doğrusu aşağıda https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv9.5/xiaomi.eu_multi_MI5X_V9.5.3.0.NDBCNFA_v9-7.1.zip
  4. W

Rom MiuiPro(TR) ROM - Xiaomi Mi5

Güncelleme kısımları malum rusça, google çeviri ile türkçeye çevrilse bile bazı kelime/cümlelerde çok manasız bir çeviri oluyor. Sadece wipe dalvik cache ile sorunsuz kullanılabilecekse bu şekilde de deneyebilirim. Zira bazı romlar temiz kurulum yapmadan sorunsuz çalışmıyor yada ufak tefek can...
  5. W

Rom MiuiPro(TR) ROM - Xiaomi Mi5

v7.10.12 sürümünü kullanıyorum, V7.10.19 sürümünün önceki sürüme göre gözle görülür bir ekstrası var mı yoksa ufak tefek hata düzeltmeleri mi içeriyor? Zira her hafta yeni sürümü kurup telefonu sıfırlamak ve tekrar bir dünya uygulama yükleyip ayarlarını yapmak zor geliyor.
Üst Alt