Whoave kullanıcısının son içeriği

1. Whoave

Yardım iPhone batarya nasıl çıkar bilen var mı?

arkadaşlar yeni batarya aldım şuan telefonun içi açık 6s ama bir türlü değiştiremedim, kızmak istemiyorum ama kızmamak için kendimi zor tutuyorum eski batarya değişiminde telefoncu bataryanın altına artık nasıl yapıştırdıysa yapıştırmış dışarda tutacak birşey yok öyle bant falan, nasıl...
  2. Whoave

Video Mi Flash 64 Bit İle FastBoot Rom Yükleme (Video)

Hocam redmi note 8 için hangi driver'ı kurmak gerek, refresh basınca görmüyor sistem telefonu
  3. Whoave

Soru Telefonu İlk Haline Hangi Rom İle Getiririm?

Hocam kusura bakmayın ben windows temin edemedim Recovery ile nasıl yapacağımı anlatmanız veya varsa rehber linki atmanız mümkün mü? "Recovery stok rom miui forum" diye arattım Google'da ama bulamadım
  4. Whoave

Anladım o halde miflash ile attığınız Endonezya romunu kurup kurulumda dil olarak Türkçe seçersek sorunsuz kullanabiliriz ilk günkü gibi ve güncellemeler de gelir doğrumudur hocam?
  5. Whoave

Hocam illa bu miflash ile mi kuruluyor stok romlar? çünkü windows yok bende de. Birde miui arama ve mesajlaşma derken onu tam anlayamadım, mesela ben telefonu ilk aldığımda türk rom vardı muhtemelen onda yokmuydu bu özellikler?
  6. Whoave

Arkadaşlar Redmi Note 8 64 gb kullanıyorum. Birçok aosp ve miui rom kullandım. suanda miroom kullanıyorum. Ben istiyorum ki telefon ilk aldığım günkü roma dönsün, güncelleme falan ayarlar menüsünden yapılabilsin. Yani mesela MIUI 13 çıktı diyelim, ayarlar sistem güncellemesine bu gelsin ordan...
  7. Whoave

Soru Redmi note 8 ile hangi iPhone sürümü takas edilir?

Şöyle bi baktım ama pek içime sinmedi hocam ya çok hor kullanılmış telefonlar hep.
  8. Whoave

Hocam fırsata da inanamıyor ki insan nakit ihtiyacı olduguna gerçekten nasıl güveneceğiz ki, şuan da var o tarz yaklaşık şeyler ama insan güvenemiyor açıkçası. Adam mesela baktım şimdi, telefon tamir halısının üzerinde fotoğraf çekmiş dokunulmamış telefon diye, böyle bi arsızlık yok, bide...
  9. Whoave

Peki pilin değişmesi sıkıntı değil mi hocam? Birde nelere bakmak neyi kontrol etmek gerek hiç bilmiyorum çoğu zaten telefoncu oluyor adamı ayakta inandırıyorlar herseye... Çivinin rengi değişikse yada tornavida çizikleri varsa sıkıntı içi açılmıştır. Imei sağlam olacak başka nedir bilmem ki hiç...
  10. Whoave

Peki 6s almak ne kadar mantıklı hocam, baya oldu yani az buz değil birde benim zamanında çok ağzım yandı bu 2. elden. Yok birinin içi açılmıştır söylemez, yok pili değişmiştir söylemez, yok ekranı değişmiştir söylemez, yok kullanırsın 1 ay sonra arıza çıkartır, yok yurtdışıdır yurtiçi der 15 gün...
  11. Whoave

Arkadaşlar memnun bir şekilde tek simi aktif yurtdışı note8 kullanıyorum. Yaklaşık 1 ~ 1.5 sene oldu. Toplamda 1 hafta bile kılıfsız kullanmadım. Çok temiz. Ancak bilgisayarım Apple. Dolayısıyla Mac Notlar, safari, takvim gibi uygulamaları entegre kullanmak, apple ekosisteminden faydalanabilmek...
  12. Whoave

Yardım Whatsapp Web İçin Hangi Kerneli Kullanmalıyım?

Rom, 12.5 Pro v2 gibi bir adı vardı rom çok önemli değildir önemli olan miui yada aosp farkıdır diye düşünmüştüm. Android 10.
  13. Whoave

Soru Redmi Note 8 ROM Önerisi

Başka kernel varmı acaba bu kernel whatsapp web çalıştırmıyor ekran kilitlenince gidiyor.
  14. Whoave

Yardım Whatsapp Web İçin Hangi Kerneli Kullanmalıyım?

Selam. Redmi 12.5 Pro MIUI için şuanda blink kernel mi ne öyle birşey var ekran kilitlenince whatsapp web gidiyor. AOSP'da ryzen denemiştim ama onda da telefon durduk yere kapanıyordu kendi kendine miui'de aynı kernel olur mu, aynı problem olur mu bilmiyorum. Hangi kerneli kullanmalıyım?
  15. Whoave

Rom DotOS 5.0.1 Official R for Redmi Note 8

Whatsap web benim için en can alıcı özellik maalesef olmaz öyle
Üst Alt