whitestone.ba kullanıcısının son içeriği

1. W

Para iadesi

Telefonu 5m migrostan almıştım ordan iade aldım Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  2. W

Para iadesi

Sağolun hocam çok teşekkür ederim. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. W

Para iadesi

Bulunduğunuz ile bağlı hocam benim şansım buydu küçük biyerde nüfusun az olduğu yerlerde daha hızlı oluyo 1 ayda aldım. Zorluk çıkarırlarsa icraya başvuracağımı bildirdiğim için hiç bişey yapamadılar Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  4. W

Çözüldü Garantiye yollamış olduğum cihaz

3. Kez servise gönderdiğim cihazımın içine film atarak film izlemiş delta servis. Ki hata videosu bile bulunmasına rağmen hata yoktur yazarak geri yolladılar. Tüketici hakeme başvurarak fatura bedelinin tamamını geri aldım. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. W

Para iadesi

Fatura bedelinin tamamını aldım. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  6. W

Çözüldü Mi 6 ekran sorunu

Tüketici hakeme başvurarak para iadesi (fatura bedelinin tamamını) almış bulunmaktayım. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  7. W

Çözüldü mi5 delta servis ( yeni üye)

2 aydır mi 6 cihazımı garantiye yolluyorum tamir edemediler son gönderişimde tamir etmeden geri yolladılar
  8. W

Para iadesi

Arkadaşlar mi 6 telefonum 3. Kez garantiye gidecek yine yapilmazsa para iadesi isteyeceğim. Kaç sefer garantiye gitmesi lazim 1 yil içinde bu olaylar hakkinda bilgisi olan bu durumu yasayan var mi? Bilgi verebilir misiniz? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. W

Saat 00.30 sularinda hata tekrar kendini gostermis bulunmaktadir. Siyah ekran sorunu tekrar basladi durup dururken telefonu aldim elime tus kilidi açılmasina rağmen ekran siyahta kaldi yine. Tekrar bi Garanti yolculuğu gözüküyor. Hayırlı olsun. Telefonu 2 aydir kullanamiyorum resmen. Garantide...
  10. W

Soru Xiaomi Laptop

Arkadaşlar aranızda xiaomi laptop kullanan var mı acaba ? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. W

Evet birkaç gün kullandıktan sonra yazayim durumlari diye bekliyordum. Bi sıkıntı çıkmadı yaşadığım problemlerin hepsi çözülmüş. Fakat zil seslerinden bazıları calmiyor nedense. Şuan gördüğüm tek sorun bu. Ama ekran ve sensorler duzelmis sonunda. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. W

Soru Mi6 ses seviyesi neden böyle düşük?

Merhabalar benim cihazimda bazi zil sesleri calmiyor neden acaba ? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. W

Evet suanda elimde cihaz bu sefer elektronik parca degisimi yapilmis kullanip gorecegiz son durumu. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. W

Haber BİM Xiaomi Redmi 5 Plus Satacak

Muthis cihaz LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. W

Çözüldü Delta servis değişim d2 yazıyor

Bende telefonu Zihni beye yollamistim tam [emoji53][emoji53] mesaj attim Noldu diye Zihni bey ayrildi dediler bir baskasi ilgilendi. LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt